Turkcell Superbox almaya değer mi?

Nirana

Decapat
technopat 2 türkcell.png

Yakın zamanda internetimin tahiütü bitiyor ve yeni bir sağlayıcıya geçmek istiyorum. Evimin bulunduğu bölgede altyapı sorunu var mesela ben 16 Mbps'lik paket alıyorum ama benim PC me gelen 6 Mbps. Evimde Turkcell'in mobil hatları güzel çekiyor ve bildiğime göre Süperboxda da sim kart gibi bir şey kullanıyorlarmış. Acaba fotoğrafta ki paketi alırsam oyunda pingim çıkar mı? Ya da 20 Mbps'lik paketi mi alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle değmez çok saçma sapan fiyat çıkartıyorlar 20 Mbit internet alacağım diye ayda 160 lira verilmez sana tavsiyem uydunet e geç gelebilecek en yüksek hızı verirler.
Yanlış söylüyorsam düzeltsin biri ama Uydunet'te ping 1000 falan oluyor. Oyun oynayan biri asla tercih etmemeli, hatta bunu kendileri söylüyolar diye hatırlıyorum facebok sayfalarında. Sadece nete girmek için internet.

Keenetic Extra DSL modem ve Millenicom 100 Mbps paket alın oh mis...
İlçemde 100 mbps destekliycek altyapı yok ben 10'u zor görüyorum türk telekom kaynaklı da olabilir.
Uydu Net oyun oynamak için değilmiş ilçemizde hiçbir intenetin doğru dürüst alt yapısı olmadığı için fazladan para veriyorum.

Yanlış söylüyorsam düzeltsin biri ama uydunette ping 1000 falan oluyor. Oyun oynayan biri asla tercih etmemeli, hatta bunu kendileri söylüyolar diye hatırlıyorum facebok sayfalarında. Sadece nete girmek için internet.

Alakası yok 2 sene Ankara'da uydunet interneti kullandım pingim 45-50'yi geçmiyordu Türksat uydunetden bahsediyoruz değil mi?
Yanlış söylüyorsam düzeltsin biri ama uydunette ping 1000 falan oluyor. Oyun oynayan biri asla tercih etmemeli, hatta bunu kendileri söylüyolar diye hatırlıyorum facebok sayfalarında. Sadece nete girmek için internet.

Çok pardon ya uydunet yazmışım TürkNet olacaktı.

Ankara'da alt yapı var ama ayvalıkta alt yapı yok o yuzden 45-50 ping alabiliyorsunuz.
Türk net de aklımdan geçirdim ama hiç kullanan birini görmedim Ayvalık'ta ne kadar iyi olur emin değilim.

İlçemde 100 mbps destekliycek altyapı yok ben 10'u zor görüyorum türk telekom kaynaklı da olabilir.
Uydu Net oyun oynamak için değilmiş ilçemizde hiçbir intenetin doğru dürüst alt yapısı olmadığı için fazladan para veriyorum.
VDSL 100 Mbps paket alınca 70 Mbps civarında hız alırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı