Turkcell Superbox neden yavaş?

EmirKaraca

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, taşındığım yerde altyapı sorunları olduğu için Turkcell'in Superbox'ını satın aldım. Fakat ilk hafta 8 MB - 6 MB arasında indirme hızı vardı. 3 hafta geçti alalı 700 KB - 1 MB arasında gidip geliyor. Bu genel bir sorun mu? Düzeltmemin bir yolu var mıdır? Turkcell müşteri hizmetlerini arasam yardımcı olurlar mı? Cevaplarsanız sevinirim.

İlk 14 gün içerisindeyseniz iade etmenizi öneririm. Bu kişisel değil kalitesiz bir hizmet vermelerinden kaynaklanıyor ki, ilk ayınızda böyle hizmet alıyorsanız sonrasını düşünün derim.
Not: Eksik okuduğumdan 3 hafta ibaresini görmedim.
Edit: Not ekledim.

Selamlar, taşındığım yerde altyapı sorunları olduğu için Turkcell'in Superbox'ını satın aldım. Fakat ilk hafta 8 MB - 6 MB arasında indirme hızı vardı. 3 hafta geçti alalı 700 KB - 1 MB arasında gidip geliyor. Bu genel bir sorun mu? Düzeltmemin bir yolu var mıdır? Turkcell müşteri hizmetlerini arasam yardımcı olurlar mı? Cevaplarsanız sevinirim.
1 yıldır superbox kullanıyorum,her gün kullanmaya başladığım güne lanet ediyorum.

Ben de Superbox kullanıcısıyım. Sorunun çözümü oldukça basit. 4G yerine 3G ayarda kullanın aradaki farkı göreceksiniz. (En azından bende işe yaramıştı.)

Nasıl yapıyoruz.
Tamam buldum.
Peki şebeke aramayı otomatik mi yoksa manuel mi?

Şebeke aramayı değiştirmeyin. Sadece bağlantıyı 3G olarak değiştirin yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı