Turkcell Superonline 1 Gbps pakette 100 Mbps civarı veriyor

Kertaumaka

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi Turkcell Superonline'dan 1000 Mbps ınternet almıştım. Türk Telekom'dan geçmiştim Turkcell Superonline'a, ne yapsam düzelmiyor. Türk Telekom kat ve kat daha iyiymiş. İnternet paketi hızım 1000 Mbps, bana verdiği hız maksımum 200 oluyor. Speedtest yaparken de upload her sanıye düşüş yaşıyor. 90'dan aşağıya 60'a kadar geldi test boyunca, ne yapabilirim? Her türlü şeyi yaptım fakat pek bir şey değişmedi. Modemi resetledim, programlar indirdim birkaç saat sonra gene 300, 400, 500 Mbps hızlardan 200'e düşüyor. Türk Telekom'da her zaman sabit hız veriyordu ve Steam üzerinden oyun indirirken saçma bir şekilde saniyede 10 MB indiriyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bana sorun olmadığını belirtiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeminiz nedir Türk Telekom sabit hız alırken şu an kullandığınız modemmi vardı o zaman testi kablolumu yapıyosun kablosuzmu.

Kablolu bağlantı ile mi bu sonucu alıyorsun kablosuz mu?

Kablosuz fakat Türk Telekom'da çok daha iyi alıyordum ve saniyede 10 MB değil 30 50 MB iniyordu.

Ben de 1000'lik olanı kullanıyorum. Her testte 960 Mbps alıyorum. Modeminizi yenilediler mi ?
Modem dikey bir modem ben yeni müşteri olduğum için modemi yeniledilermi bilmiyorum 1 modem verdiler oda dikey göstergelerinin arkası siyah üstünde power butonu falan var aşağıdakıyle aynı
1707912181984.png

Yeni konular

Geri
Yukarı