Turkcell Superonline 25 Mbps Süper Paket Alınır Mı?

Makaleler
3
Yer
Mersin
Şu an Türk Telekom Ultranet Plus 16 Mbps’ye kadar hızlı paketine 75 TL gibi bir ödeme yapılmakta ve geçenlerde karşılaştığım bir satış temsilcisi de Turkcell Superonline'dan bahsedince biraz ilgimi çekti. 25 Mbps Süper Paket 24 ay taahhütlü ve ilk 4 ay ücretsiz. 20 x 89.90 TL ödemesi var. Binadaki abonelere nazaran mı dedi bilmiyorum ama 5 Mbps de upload varmış.
Belki 15 senedir Türk Telekom abonesiyim IDM, torrent dahil indirme hızının 2 MB üstüne çıktığını hatırlamıyorum ve artık hızlı indirme/yükleme yapmak istiyorum. Çevrimiçi olarak bir PUBG oynamaktayım. Ping değerim 70-80 arası oluyor genelde. Superonline'ı tavsiye eder misiniz? Satış temsilcisine sormam gereken bir şey var mıdır altyapı veya sunucu yakınlığı vs konusunda?

Tahaddütlü hiç bir firmayı kullanmanı önermem eğer adreste fiber veya kablonet desteği yoksa. Turknet kullanıyorum hat hızında en yüksek hız neyi destekliyorsa onu veriyor memnun kalmadın mı git iptal et cayma bedeli 0 TL.

Adresini Turknet sitesinden sorgulatarak alabileceğin maksimum hızı da görebilirsin.

Screenshot_2019-11-17-11-26-28.png

Peki modem veriyor mu? Diğer taahhütümün cayma bedelini ödüyor mu? Canlı desteği de yok sanırım. Bir sıkıntı yaşayınca o an kiminle muhatap olacağım?
Eğer superonline fiber altyapısı mevcutsa kaçırılmaz ping değerleri çok iyi.
Satış temsilcisi var dedi de yalan konuşmaz sanırım bunun için de. Başka türlü öğrenmem mümkün müdür?

Daha birkaç gün önce Superonline Fiber 50 mbps yanında Tv+ aile paketine geçtim. Steam'da oyun indirirken saniyede 6 MB ile indiriyor. Hız testi yapınca 50-60 mbps gösteriyor. Almadan önce endişeliydim ya hızı düşük olursa, ping çok olursa vs. diye ama şuan aldığıma çok memnunum. Eğer fiber altyapın varsa superonline öneriririm.

Eğer fiber altyapısı varsa Turkcell Süperonline tavsiye ederim. Bende yaklaşık 10 senedir TTNET kullanıcısı idim, değiştirdim ve 7 ay önce 35 Mbps Turkcell fiber aldım. Eşekten inip ata binmek gibi his yarattı. Upload 5 Mbps. Eğer taşınmayacaksan rahatlıkla taahhütte verebilirsin. Ben verdim. Sıkıntı yok. İnşallah böyle sorunsuz devam eder.

Superonline iyidir. Binanızda Superonline varsa. Fiyat fazla o fiyata kendi alt yapısından hariç millenicom Superonline altyapısıyla 50 mbps kampanyası var bir bakın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı