Turkcell Superonline 100 Mbps paket alınır mı?

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Turkcell Fiber 100 Mbps Hız Şenliği Kampanyası – Turkcell Superonline Dijital Web merhaba evime bu interneti almayı düşünüyorum. NetSpeed altpayı sorguya göre Santral/Saha dolabı tahmini mesafe 80 metre, adresinizde alabileceğiniz maksimum hız 82 Mbps, port durumu port var yani 100 Mbps alsam direkt 82'de çalışır mı? Kablosuz Wi-Fi olarak bağlanacağım, tahminen bu internet kaç Mbps çalışır? Turkcell kullanan arkadaşlar hız düşmesi internet kesilmesi oluyor mu? Müşteri hizmetleri yardım ediyor mu? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell Fiber 100 Mbps Hız Şenliği Kampanyası – Turkcell Superonline Dijital Web merhaba evime bu interneti almayı düşünüyorum. NetSpeed altpayı sorguya göre Santral/Saha dolabı tahmini mesafe 80 metre, adresinizde alabileceğiniz maksimum hız 82 Mbps, port durumu port var yani 100 Mbps alsam direkt 82'de çalışır mı? Kablosuz Wi-Fi olarak bağlanacağım, tahminen bu internet kaç Mbps çalışır? Turkcell kullanan arkadaşlar hız düşmesi internet kesilmesi oluyor mu? Müşteri hizmetleri yardım ediyor mu? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

Siz yine de gelen ekibe ne kadar hız alabileceğini sorun. NetSpeed testi sonucuna göre benim evimde port var ve 44Mbps'ye kadar hız alabileceğimi söyledi. Ama geçen gün Telekom ekipleri gelip altyapınız yok dedi.

kablonet kadar çöp firma görmedim ping berbat ötesi arkadaşım süperonline da 100 200 ms alıyor ama fiber deil ben 300 400 ms fiberi olan süperonline arkadaşım 30 40 alıyor böyle adalet varmı valorant istanbul sunucu 400 ms ping veriyor çöptür
Ekran Alıntısı.PNG

bak

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14,9 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    19,8 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Artı -2 Eksi
Kablonet hem ucuz hem iyi hizmet hem daha fazla hizmet veriyor.
Türksat asla önermem pingmi dersin çekme sorunumu dersin uçuyor pingler
Kablonet hem ucuz hem iyi hizmet hem daha fazla hizmet veriyor.

Kablonet iyi değil modemin çekmemesimi dersin ping mi dersin pingler uçuyor oyun oynuyorsun ping 500 üstüne bir de modem 2.4 GHz sinyal alt ile üst kattaki modem ile karışıyor ınternet daha rezalet oluyor. Alttaki resimde pingler var.
CS:GO pinginin 52 olduğuna bakma maçta 300'ü buluyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20210420_164505_982.jpg
    IMG_20210420_164505_982.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı