Turkcell Superonline fazla hız veriyor

Flashes

Decapat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Merhaba, bu olay bir problem olduğu için veya bir sıkıntıya yol açtığı için buraya yazmadım, ama benim tarifem 100 Mbps ve 2 gündür bana 250 500 arasa Mbps download ve 60 Mbps upload geliyor. Birkaç arkadaşıma sordum. Aynı şey onlarda da vardı. Acaba Superonline'nin bir kampanyası falan olduğu için böyle bir hizmet veriyor? Yoksa Superonline fazla para almadan niye böyle bir şey yapsın?
Screenshot_299.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu olay bir problem olduğu için veya bir sıkıntıya yol açtığı için buraya yazmadım, ama benim tarifem 100 Mbps ve 2 gündür bana 250 500 arasa Mbps download ve 60 Mbps upload geliyor. Birkaç arkadaşıma sordum. Aynı şey onlarda da vardı. Acaba Superonline'nin bir kampanyası falan olduğu için böyle bir hizmet veriyor? Yoksa Superonline fazla para almadan niye böyle bir şey yapsın?
Eki Görüntüle 1492504
Başka bir yerden deneyin belki yanlış gösteriyordur, ya da bir yerden dosya indirebilirsiniz.

Ben 2 yıl önce fiber 24 alırken bir gece aniden hız patlaması oldu. 100 Mbps bağlantıyı onlar düzene sokana kadar ertesi akşam olmuştu. Bu zaman içerisinde boş durmayıp Steam kütüphanede beklettiğim 4 oyunu indirdim 🤣

Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Aradımda bu konudan bahsetmedin etmeyi de düşünmüyorum 😃

Başka bir yerden deneyin belki yanlış gösteriyordur, ya da bir yerden dosya indirebilirsiniz.

Denedim ama aynı sonuçlar.

"Üzümü ye bağını sorma."

Öyle yapacağım zaten 100Mbps diye bağladılar gerisi umurumda olmaz.

Geçenlerde bende de aynıydı daha sonra normal haline döndü.

Yeni bağlandığı için olma ihtimali var mı?

Ben 2 yıl önce fiber 24 alırken bir gece aniden hız patlaması oldu. 100 Mbps bağlantıyı onlar düzene sokana kadar ertesi akşam olmuştu. Bu zaman içerisinde boş durmayıp Steam kütüphanede beklettiğim 4 oyunu indirdim 🤣

Bende test amacıyla GTA'yı silip yükledim 2-3 saatte indirme bitti.

Superbox kullanıcı iseniz sıkıntı yok ama fiber internet müşteri iseniz paketinizin bilgilerini kontrol ettiriniz.

Fiberim pakette sıkıntı yok 100Mbps'lik.

Altyapı yoğunluğunu test etme ihtimalleri var mı?

Ethernet kablosunu bağladığımdan beri böyle.

Hocam altyapiniz Superonline fiber ise olabilir.

Fiber 1000 Mbps sundular fakat fiyatı fazlaydı. En ideali bu paketi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı