Turkcell Superonline fazla hız veriyor

Şikayet ettiğim bir durum yok kim daha yüksek bir hız istemez ki zaten. Bu durumun sırf bir bölgede mi yoksa Türkiye genelinde mi olduğunu öğrenmek için yazmıştım. Fırsattan istifade indirmek istediğim 3-4 oyunu da indirdim :D

Az önce dediğim gibi durumdan şikayetçi olduğum için buraya yazmadım. Herkeste böyle olup olmadığını merak ettiğim için yazdım.
Mesaj yazan herkese teşekkür ederim iyi günler
Valla bende de Superonline var ama hızlı değil keşke hızlı olsa :D.

Aga adamlar beleş hız arttırmış neyin hiddeti bu versinle işte.

Turkcell vermiş sana 50 MB bize verdi 1 MB aldın gullan fazla sorgulama 15 MB'ye inince aklın başına gelir.

Mesajları okumadın herhalde. Problem olduğu için yazmadım diyorum. Herkeste böyle mi diye anlamak için yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne güzel işte hocam :D Türk Telekom 16Mbps internetim var 1Mbps alıyorum halinize şükredin :)
Türkiye de internet lüks bir olgu gibi lanse edildiği sürece hepimiz düşük hızlar almaya devam edeceğiz dostum. Türkiye de sabit internet kullananların hepsinin download ortalaması 14 küsür mbps iken Singapur da download 192 mbps upload ise 100 mbps nin üzerinde. Hem de fiyatları daha ucuz. Ben kişisel olarak şükrediyim .Yine bu duruma ama yine de Türkiye pek şükredilecek bir noktada değil .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı