Turkcell Superonline Fiber 1000Mbps Paketi Alınır mı?

Tamam. O zaman bak bu Speedtest değil. Nperf testi.

Eki Görüntüle 1583240

Bak bu ise Speedtest Single mod.

Eki Görüntüle 1583247

Kanka Speedtest nereye baglaniyor nperf nereye baglaniyor ikisi de ayni efektif olarak goster adamin indirdigi şey gibi bak böyle ya da direkt boş ver gerek yok kafana gore takil.

1669312025645.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka Speedtest nereye baglaniyor nperf nereye baglaniyor ikisi de ayni efektif olarak goster adamin indirdigi şey gibi bak böyle ya da direkt boş ver gerek yok kafana gore takil.

Eki Görüntüle 1583251
Senin 200 Mbps internetimi 400 Mbps gösteriyor dediğin multi speedtesti single mod olarak yaptım yine inandıramadım. Senin ki iyice trollüğe döndü. Hadi bak işine.

Son düzenleme:
Arkadaş 3 aydır sinyal gelecek şu sinyal artık gelse de artık keşke bende şuna geçebilsem.

Gecme kanka bence cok saçma route sistemi var adam benim baglandigim TR serverine hiç bilmedigim yerlerden goturuyor TR serverine yurt disindan baglanilir mi :D bir de kendi modemini kullanamiyorsun onlarin modeminde ise her şey kilitli tek yapabildigin şey Wi-Fi sifresini degisebilmek :D

Gecme kanka bence cok saçma route sistemi var adam benim baglandigim TR serverine hiç bilmedigim yerlerden goturuyor TR serverine yurt disindan baglanilir mi :D bir de kendi modemini kullanamiyorsun onlarin modeminde ise her şey kilitli tek yapabildigin şey Wi-Fi sifresini degisebilmek :D
Senin fiberin kötü. Benim ki gayet iyi. Ben Turkcell'in yerinde olsam senin eve gelen altyapıyı iptal eder, kullanma derim. 😂😂

Kendi modemini kullanabilirsin bunun için 3. parti yollar mevcut şu anki TT altyapım çok sıkıntılı devamlı olarak CRC hatası döndürüyor bundan kaynaklı en kötü sol bile bundan iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı