Çözüldü Turkcell Superonline hızı 100Mbps'den 10Mbps düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar İzmir'deyim. Şu an da bayağı yağmur yağıyor internet hızımızda yerlerde sürünüyor.

1669191371238.png

Müşteri hizmetlerini arayacağım da hangi telefon üstüne kayıtlı, hangi Numara'yı arayacağım falan hepsini unuttum.

Çözüm
Modemin tuşundan bir kere reset atmayı deneyebilir, ya da denildiği gibi müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Aksi bir durum olmadıkça dakikalar içinde hallediliyor bu durumlar.
Yerden ya bakır ya da fiber ile geliyor internet. Telefon şebekesi gibi aşırı yağmurdan etkilendiğini sanmıyorum. Bu bir etken değil gibi. 444 1 444 müşteri hizmetleri numarası.

Bir şey yapacaklarını zannetmiyorum. Bizimle alakalı bir durum değil deyip kapatabilirler. Yeni zamlardan sonra düşük fiyatla kullanan abonelere güzel oyun oynuyorlar. Her gün üst pakete geçin diye taciz edilmekten sıkıldım açıkçası.

Modemin tuşundan bir kere reset atmayı deneyebilir, ya da denildiği gibi müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Aksi bir durum olmadıkça dakikalar içinde hallediliyor bu durumlar.

Çözüm

Hocam teşekkürler vallahi kapatıp açmayı nasıl akıl edemedim bilmiyorum. :D

Sorun çözüldü. Normal de aylardır modemi hiç kapatmıyordum aklımada gelmemişti.

Superonline müşteri hizmetleri numarası 0532 532 0 000, 444 1 444 değil.

532 aradım 4 defa falan açmadılar. Ev ve iş internetini seçtikten sonra armayı kapatıyorlar.

Yerden ya bakır ya da fiber ile geliyor internet. Telefon şebekesi gibi aşırı yağmurdan etkilendiğini sanmıyorum. Bu bir etken değil gibi. 444 1 444 müşteri hizmetleri numarası.
Hem fiber bakırla gelmez, gelirse vdsl olur hem de müşteri hizmetleri numarası yanlış. Verimli bir yorum olmuş.

Hocam teşekkürler vallahi kapatıp açmayı nasıl akıl edemedim bilmiyorum. :D

Sorun çözüldü. Normal de aylardır modemi hiç kapatmıyordum aklımada gelmemişti.

532 aradım 4 defa falan açmadılar. Ev ve iş internetini seçtikten sonra armayı kapatıyorlar.

Seçtiğiniz paket bilgileri modem sn üzerinden tanımlanıyor sistemlere. Normalde 24 saatte bir sistem tarafından check edilir bu bilgi. Uzun süre modem açık kaldığında bu kontrol adımı bazen aksayabiliyor. Modemi yeniden başlattığınızda bu bilgi kontrol edildiği için düzeliyor. Bazen restart ile de düzelmeyebilir, müşteri hizmetleri büyük ihtimalle telefonda halleder.

Hem fiber bakırla gelmez, gelirse VDSL olur hem de müşteri hizmetleri numarası yanlış. Verimli bir yorum olmuş.

Müşteri hizmetleri o numarıyı kullanıyor diye biliyordum. Ya fiber ya da bakır dedim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı