Turkcell Superonline tarifesi kampanya bitmeden değişir mi?

Daha fazla  
Turkcell Superonline kullanılıyorum. İnternet bıraz yavaş geldi .F/P mı sizce?

15 Mbps limitsiz fiber internet 80 TL ücretsiz. Kampanya bitmeden tarifiye değiştirebiliyor muyum?

Superonline 80 TL'de çok fazla F/P olmuyor ben 120 TL 50 Mbps kullanıyorum ondan önce 6 megabit 80 TL kullanıyordum bana yetersiz geldi sana tavsiyem şudur altyapının desteklediği en yüksek interneti al yoksa çekilmiyor Superonline.

Superonline 80 TL'de çok fazla F/P olmuyor ben 120 TL 50 Mbps kullanıyorum ondan önce 6 megabit 80 TL kullanıyordum bana yetersiz geldi sana tavsiyem şudur altyapının desteklediği en yüksek interneti al yoksa çekilmiyor Superonline.
Altyapınız varsa 200mbps 150tl paketini kullanıyorum. Görsel ekte.
Şu anki kullandıgım internet 80 TL ama kampanya bitiş daha 5 ay var 5 ay beklemeden değiştirsem para öder miyim diğer tarifiyegeçerken.
Farklı bir operatöre geçerseniz ödersiniz fakat yeni bir kampanyaya (superonline içinde) geçerseniz olay şöyle gerçekleşir.
- Fatura gününüz 1'i olarak varsayalım. 1'inden bu zamana kadar kullandığınız eski tarife parasını ve bu zamandan sonra kullandığınız yeni tarifeyi harmanlıyorlar. Eski tarifeden yüksek yeni tarifeden düşük bir ücret geliyor geçiş yaptığınız ay içinde faturaya.
- Geçeceğiniz tarife 12 aylık taahhüte sahip olsun geçiş yaptığınızda eski kampanyanın taahhütü de eklenerek 17 ay taahhütlü olursunuz.
- Onun haricinde her ay sabit ücret ödersiniz 80 TL ise 80 TL

Dosya Ekleri

• Hız.png
    Hız.png
    33,7 KB · Görüntüleme: 52
Biz TV+ ve 8 Mbps sınırsız fiber internete 60 lira veriyoruz. Birkaç ay önce kapıya yeni kampanya kağıdı koyulmuştu 200 Mbps sınırsız fiber internet 150 liraydı Superonline'da. Eğer kampanya hala geçerliyse ve bütçeniz yetiyorsa ona geçebilirsiniz.

6-18 saatleri arasında ben olsam almam 30 TL daha verip çok daha iyisini alabilirsiniz lakin altyapınız kaç destekliyor ona da bir bakmanız gerek.

Altyapıma nereden bakabılırım?
6-18 saatleri arasında ben olsam almam 30 TL daha verip çok daha iyisini alabilirsiniz lakin altyapınız kaç destekliyor ona da bir bakmanız gerek.

Bu dediğiniz internetin linkini atabılır mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı