Turkcell T40 Android 4.4.4 ROM

Turkcell T40 sahipleri cihaza burada yer alan Android 4.4.4 ROM'unu kurabilir:

[DEV][ROM][2.7.] CyanogenMod 11 (Android 4.4.4) - ZTE Blade 3 - MoDaCo

Cihaz için diğer yazılım ve araçlar:

ZTE Blade 3 - MoDaCo

Recep bey bu romu siz cihaza yüklediniz mi? Üstteki arkadaş "boşuna yüklemeyin, çalışmıyor" deyince tereddütte kaldım.
Sanıyorum stock recovery ile yüklemeye çalıştı yine de sormak istiyorum. Siz T40'a CM11'i yüklediniz mi yoksa teknik özelliklerin benzerliğinden dolayı yüklenebilir mi diyorsunuz?

Sayın Zosfer ben yuklemeye çalıştım yüklenmedi ayrıca başka sitelerden neden rom yapılamadığını araştırdığımda türkcellin cihaz sürücü bilgilerini yayınlamadığını öğrendim. şikayetvar.coma şikayet ettim ama adamlar yayınlamayız diyorlar. yani ben costum romdan vazgeçtim artık. ilgili şikayet Turkcell Mobile T40! Başlıklı Şikayet

Sayın Zosfer ben yuklemeye çalıştım yüklenmedi ayrıca başka sitelerden neden rom yapılamadığını araştırdığımda türkcellin cihaz sürücü bilgilerini yayınlamadığını öğrendim. şikayetvar.coma şikayet ettim ama adamlar yayınlamayız diyorlar. yani ben costum romdan vazgeçtim artık. ilgili şikayet Turkcell Mobile T40! Başlıklı Şikayet

Zaten blade 3 pro için verilen cwm 6x'i T40'a kuramadım. Daha doğrusu recovery menüsü açılmadı. Siz hangi recovery'yi yüklediniz. T40 için cwm 5.x var ancak 5.x ile kitkat ROM'lar kurulmuyor diye biliyorum...

Sanıyorum sizde Cwm 5.x ile kurmaya çalıştınız.

bir çok rom kurmaya çalıştım ama olmadı. turkcellden kurtulamadım.

arkadaşlar bugun bir arkadaşın telefonunu gördüm vodafone 785 aynı t40 ama onun costum romunu da bulamadım :(((

ARKADAŞLAR T40 ROMU İLE OYNAMAYIN SONUNDA TELEFONUNUZ BRİCK OLUYOR. BENİMKİ BRİCK DURUMUNDA GARANTİ VS. GİDİYOR. SAKIN ROM YUKLEME YAPMAYIN VESSELAM.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı