Turkcell T50 ROM nasıl atılır?

Fatih Murat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün sabah telefonumu yeniden başlattım ve açılmasını bekledim fakat cihazım açıldığında android logosunda takılı kaldı. Saatlerce bekledim açılmadı. Cihazımın brick olduğunu düşünüp rom dosyasını indirdim ama bir türlü orijinal rom yükleyemedim. Rom yüklemeyi bilen bir arkadaş yardım edebilir mi?

Not : Telefona SD Kart takılmıyor ve telefonun hafızasına rom'u atamıyorum. (Telefon açılmadığı için pc okumuyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemedim ama olacağını sanmam çünkü odinde okuması için download mode girmesi lazım. T50'de download mode yok ama FTM var açılımını bende bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgi
Telefonun driverlerini yükle bilgisayarına sonra bataryayı çıkartıp telefonun ses kısma tuşuna basılı tutup usb kablosunu tak bir ekran gelmeli gelene kadar ses kısma tuşuna basılı tut başarılı olursa devam ederiz.

Telefonun driverlerini yükle bilgisayarına sonra bataryayı çıkartıp telefonun ses kısma tuşuna basılı tutup usb kablosunu tak bir ekran gelmeli gelene kadar ses kısma tuşuna basılı tut başarılı olursa devam ederiz.

Ne güzel ezberlemişsin güzel kardeşim. Keşke T50 ile ilgili biraz bilgin olsaydı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı