Turkcell T50 telefon hakkındaki yorumlarım

MadenciTR

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Turkcell T50'yi yaklaşık 2 yıl kullandım, bunlar da telefon hakkında düşüncelerim:

1) 8 ve 16 GB hafızası var, ben 8 GB versiyonunu kullandım. Ancak hafıza yetersiz kaldı.
2) Oyunlara gelince, çoğu oyunu açmadı ya da kastı. Brawl Stars denedim, PUBG denedim, Roblox denedim, Mobile Legends denedim. Çoğu zaman oyundan attı. Eğer küçük oyunlar oynayacaksanız kullanabilirsiniz.
3) Ses kalitesi iyi, müziği salonda açıyorum ve mutfağa gittiğimde duyabiliyorum.
4) Android sürümü 4.4.2 ve bu 2013-2014 yılından kalma bir sürüm. Yeni uygulamalar ve oyunlarla uyumlu değil. Ayrıca güncelleme almıyordu.
5) Arka kamerası iyiydi, ama netleştirmek için uğraşmanız gerekiyor. HDR modu, Spor modu, filtreler vardı. Ön kamerasına da ortalama demek istiyorum çünkü pek iyi fotoğraf çekmiyordu.
6) İçi Turkcell uygulamalarıyla dolu, Cell-in, Uygulama mağazası (Play Store değil) gibi eski uygulamalar vardı ki uygulama mağazasına bağlanamıyordunuz (Wi-Fi açık olsa bile).
7) RAM'i 1 GB ve çabuk tükeniyor. 200 MB boş alan kalıyor.
8) Mikrofonu
iyiydi. Ama o kadar iyi değildi.

T50'nin 200-600 TL arasında değişen fiyatı var.
Artık seçimi size bırakıyorum. Alır mıydınız, almaz mıydınız?
Samsung Galaxy J7 Pro aldım, onun da incelemesini yapacağım.

Işıklı mışıklı yazı olmuş hocam elinize sağlık :D
Ne demek :D
Böyle bir telefon yerine 2.el 5S almak daha mantıklı olurdu sanırım

Böyle bir telefon yerine 2.el 5S almak daha mantıklı olurdu sanırım.
Bence de. Ama ben Android kullanmayı seçiyorum :D
Kalmadı.
T50 piyasaya sürüleri bayağı olmuyor mu?
Oluyor, ama bunu kullanmak zorunda kaldım.
J7 Prime 2 daha iyi olurdu yani. J7 Pro hangi senenin telefonu?
2017'nin telefonu :)

ROM yüklense de bir şey fark edeceğini sanmıyorum. He belki biraz hızlanır ancak diğer türlü yine istediğin uygulamaları indiremeyeceksin. Ve donanım olarak 5S daha güçlü.

İkisi de donanım olarak karşılaştırılmayacak telefonlar ikisi de rezalet, 5S serçe parmak kadar.

Geri
Yukarı