Turkcell T60'ı tanıttı !

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Turkcell'in T serisi modellerinin sonuncu üyesi olan T60'ı tanıttı.

Turkcell, İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısıyla birlikte T60 ismindeki yeni akıllı telefonun duyurusunu gerçekleştirdi. T60’ın bu zamana kadar Turkcell tarafından üretilen akıllı telefonların en akıllısı olduğunu söyleyen Kaan Terzioğlu, T60’ın Türkiye’nin gurur duyacağı bir telefon olacağını belirtti.

screenshot_1(162).jpg

Bir önceki model T50’ye göre çok daha gelişmiş özelliklere sahip olan T60, fiyat olarak da kullanıcıları pek üzmeyecek gibi duruyor. 64-bit mimarili 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemci ve 2 GB RAM, cihazın öne çıkan özellikleri olarak görülüyor.

Ürünün sistem özellikleri ise şu şekilde olacak:
  • 5 inç büyüklüğünde, 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde ekran
  • 1080p video kayıt yapabilen 13 megapiksellik arka kamera
  • 5 megapiksellik ön kamera
  • 8 çekirdekli 1.5GHz saat hızında çalışan Qualcomm Snapdragon 615 işlemci
  • 2 GB RAM ve microSD desteğiyle birlikte 16 GB dahili hafıza
  • Android 5.0 işletim sistemi
  • 2400mAh gücünde batarya
  • 129 gram ağırlık, 7.8 mm incelik
turkcell-t60-profil-080815.jpg

Ön sipariş fiyatı 799 TL

Turkcell’in yeni akıllı telefonu T60, 799 TL ön sipariş fiyatıyla satışa sunulacak. Piyasaya sürüldükten sonra cihazın fiyatının 999 TL olacağı belirtildi. Aradaki 200 TL’lik fark gerçektende çok ciddi bir rakam. O yüzden ön siparişle satın almak çok daha mantıklı görünüyor.

Kaynak:Webtekno

turkcell-t60-android-080815.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
T serisine oldum olası hep bir ilgi ile yaklaştım. Herkese göre değişir ama bence güzel telefonlar da üretmiyor değiller ya da ben babama bedava T40 verdiklerinden beridir öyle sanıyorumdur :) Umarım güzel bir telefon olur da benim emektar Galaxy mini'den de kurtuluruz artık :)

Telefonun görünüşü harika, fiyatı harika. Gel gelelim o lanet olası Turkcell uygulamaları beni çıldırtıyor. Zamanında T40 kullandım ve delirmemek elde değildi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı