Turkcell T70 telefonda Play Store yok

• Konuyu başlatan par
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 986

par

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim Turkcell T70 cihazımda Play Store'yi göremiyorum. APK indirdiğimde açılmıyor. Durdu sorunu veriyor ve ayarlarda da uygulama menüsünde yok. Çözümü olan var mı?

Merhaba. Benim Turkcell T70 cihazımda Play Store'yi göremiyorum. APK indirdiğimde açılmıyor. Durdu sorunu veriyor ve ayarlarda da uygulama menüsünde yok. Çözümü olan var mı?

Güncelleme varsa telefonu güncelleyin. Yoksa fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bir de bir şey soracağım, telefonu yeni mi aldınız? Yeni almadıysanız bu kaybolma olayı ne zamandan beri oluyor?

Güncelleme varsa telefonu güncelleyin. Yoksa fabrika ayarlarına sıfırlayın. Bir de bir şey soracağım, telefonu yeni mi aldınız? Yeni almadıysanız bu kaybolma olayı ne zamandan beri oluyor?
Telefon biraz eski yeni değil kaybolma olayıda hard reset attıktan sonra oldu oda sadece play store içindi bide güncelleme ile ilgili bir şey yok

Bilmiyorum ki APK olarak denedim bir de öyle deneyeyim.

Denedim ama maalesef olmuyor.

Şu uygulamayı indirin.

1649679631864.png

Ardından uygulama ayarlarından şu seçeneği aktif edin.

1649679652381.png

Şu işaret ile en üst dizine çıkın.

1649679726592.png

Ardından "/system/priv-app/phonesky" klasörüne gidip APK dosyasını kurun.

Telefon biraz eski yeni değil kaybolma olayı da hard reset attıktan sonra oldu oda sadece Play Store içindi bir de güncelleme ile ilgili bir şey yok.

Eskiden varsa Turkcell'in hatası. Turkcell ile iletişime geçin, bu hatanın giderilmesini isteyin. Yani giderilirse kimse bu sorunu yaşamamış olacak. Bir de Play Store için sıfırladım dediniz, ne hata oldu ki sıfırladınız?

Geri
Yukarı