Turkcell T80 batarya ve parça değişimi değer mi?

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Turkcell T80 telefon var zamanında yeni telefon alınması için sadece arka kapak kasasını ve kenarından bulunan ses açma/kısma ve güç tuşunu çıkartmıştım. 2020'de bu olay gerçekleşmişti maalesef ki ailem ise 2021 Ocak'ta yeni telefon (Oppo A55) almıştı. Ve bunların yanı sıra Turkcell telefonda batarya değişimi olacak. Sizce değer mi ve parçalar orijinal midir?

Kapak: Turkcell T80 Kasa Arka Kapak Pil Batarya Kapağı Fiyatları ve Özellikleri 196 TL
Pil: Turkcell T80 Batarya Pil Li3927T44P8H78603 Fiyatları ve Özellikleri 165 TL

Hocam eğer kullanacaksanız değer. Zamanın iyi telefonlarıydı.

Eğer ROM atarım falan filan diyorsanız, belki bakarım bir şey için kullanırım diyorsanız yaptırın değer.

Aslında elimize bir de Samsung Galaxy J7 (4G / Tek Hat) cihaz var. Bunun da ekranı kırık acaba T80'in ekranı olur mu? Ölçtüm yan yana koyup 1-2 cm fark ediyor gibi geldi. Samsung 5.5 inç Turkcell 5.2 inç.

Turkcell T80 telefon var zamanında yeni telefon alınması için sadece arka kapak kasasını ve kenarından bulunan ses açma/kısma ve güç tuşunu çıkartmıştım. 2020'de bu olay gerçekleşmişti maalesef ki ailem ise 2021 Ocak'ta yeni telefon (Oppo A55) almıştı. Ve bunların yanı sıra Turkcell telefonda batarya değişimi olacak. Sizce değer mi ve parçalar orijinal midir?

Kapak: Turkcell T80 Kasa Arka Kapak Pil Batarya Kapağı Fiyatları ve Özellikleri 196 TL
Pil: Turkcell T80 Batarya Pil Li3927T44P8H78603 Fiyatları ve Özellikleri 165 TL
Merhaba. Snapdragon 435 ve Android 7 artık pek mutlu etmez ve bataryanın orijinal olduğunu düşünmüyorum ama kullanım amacına göre değebilir. Ne için kullanılacak acaba?

Merhaba. Snapdragon 435 ve Android 7 artık pek mutlu etmez ve bataryanın orijinal olduğunu düşünmüyorum ama kullanım amacına göre değebilir. Ne için kullanılacak acaba?

Aslında Oppo A55'i bırakmak istiyorum babam 2020'de Redmi Note 9S alacağı zaman bana da alın o telefonu dedim. O zaman ki fiyatı da 2.100 TL'ydi almadılar. Bende telefon alırken Redmi'yi almak aklıma gelmedi o an çok sabırsızdım Turkcell'den sonra 2. telefonum olacağı için A55'i bile özelliklerine bakmadan aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı