Turkcell taahhüt bitince ne olacak?

Yener Mesut

Kilopat
Daha fazla  
Turkcell taahhüttüm 19 Nisan’da bitecek. Hiç bir şey yapmazsam ne olacak? Ben paket değiştirmek istiyorum. Değiştirme işlemini 19’undan sonra mı yapmalıyım? Çünkü bir arkadaşım taahhütünün bitmesine 2 hafta kala paket yükseltmiş ve gelecek ay hem eski paketin ücretini bende yeni paketin ücretini ödemiş. Kısacası hiç bir şey ellemezsem ne olur? Ya da paket değiştirmek istersem ne zaman değiştirmeliyim? Değiştirmek için müşteri hizmetlerini aramalı mıyım?

Turkcell taahhüttüm 19 Nisan’da bitecek. Hiç bir şey yapmazsam ne olacak? Ben paket değiştirmek istiyorum. Değiştirme işlemini 19’undan sonra mı yapmalıyım? Çünkü bir arkadaşım taahhütünün bitmesine 2 hafta kala paket yükseltmiş ve gelecek ay hem eski paketin ücretini bende yeni paketin ücretini ödemiş. Kısacası hiç bir şey ellemezsem ne olur? Ya da paket değiştirmek istersem ne zaman değiştirmeliyim? Değiştirmek için müşteri hizmetlerini aramalı mıyım?
Sözleşmen biterse indirimsiz fiyattan kullanmaya devam edersin ki bu fiyat genelde çok yüksek oluyor 😀

Dediğin iki ücreti de ödeme işini genelde yapmazlar ama o ihtimale karşı 2-3 hafta kala değil 1 hafta kala değiştir. Sözleşmen biterse ve tarifen yenilenirse o indirimsiz fiyatı da sana yazarlar ve daha kötü olur.

Zaten seni 1-2 hafta kala indirimli tarifeler sunmak için ararlar. İyi bir tarife önerirlerse ona geçiş yaparsın.

Turkcell taahhüttüm 19 Nisan’da bitecek. Hiç bir şey yapmazsam ne olacak? Ben paket değiştirmek istiyorum. Değiştirme işlemini 19’undan sonra mı yapmalıyım? Çünkü bir arkadaşım taahhütünün bitmesine 2 hafta kala paket yükseltmiş ve gelecek ay hem eski paketin ücretini bende yeni paketin ücretini ödemiş. Kısacası hiçbir şey ellemezsem ne olur? Ya da paket değiştirmek istersem ne zaman değiştirmeliyim? Değiştirmek için müşteri hizmetlerini aramalı mıyım?

Turkcell tarafından aranıp bilgilendirilirsiniz. Size indirimli paket önerip onayınızı isteyeceklerdir eğer onay verirseniz paketiniz yenilenir ve devam edersiniz. Eğer onay vermeyip kullanmaya devam ederseniz şu anda kullanmakta olduğunuz paketin taahhütsüz fiyatından fatura kesilir.

Not; taahhütsüz paket ücreti sözleşmede yazmaktadır.

Turkcell taahhüttüm 19 Nisan'da bitecek. Hiçbir şey yapmazsam ne olacak? Ben paket değiştirmek istiyorum. Değiştirme işlemini 19'undan sonra mı yapmalıyım? Çünkü bir arkadaşım taahhüdünün bitmesine 2 hafta kala paket yükseltmiş ve gelecek ay hem eski paketin ücretini bende yeni paketin ücretini ödemiş. Kısacası hiçbir şey ellemezsem ne olur? Ya da paket değiştirmek istersem ne zaman değiştirmeliyim? Değiştirmek için müşteri hizmetlerini aramalı mıyım?

Hiçbir şeyi ellemezseniz taahhüdünüz bittiği için indirimsiz fiyat ödersiniz yani yaklaşık 2 katı fiyat ödersiniz. (Vodefonede öyle)

Geri
Yukarı