LoL'e başlamak için arkadaş arıyorum

LoL konularında bu oyunu oynamayın gibisinden konuşanları direk modların uçurması lazım sıktınız artık insanlarını hevesini kırmaya bayılıyorsunuz arkadaş.

Aslında onlarda biraz haklılar çünkü malum bizim insanımız ne kadar eli yüzü düzgün insanlar değil mi yani her oyunda küfür ediyorlar haklılar biraz şikayetçi olmakta.

Rica ederim, başlamak istediğin zaman Discord ismini at ekleyim.

Discord'daki adım "baybalık" ama ben yarın girebilirim çünkü akşam oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında onlarda biraz haklılar çünkü malum bizim insanımız ne kadar eli yüzü düzgün insanlar değil mi yani her oyunda küfür ediyorlar haklılar biraz şikayetçi olmakta.

Discord'daki adım "baybalık" ama ben yarın girebilirim çünkü akşam oldu.

İsmin yanlış hocam.

Ben son zamanlarda çok sıkılıyorum önceden oynadığım oyunlardan eskisi gibi zevk almıyorum o yüzden LoL'e başlamak istiyorum.

Başla çok eğlenceli. Mid Yasuo oynuyorum, sana Jungle öğretirim. Bir de başlama diyenlere bakma ya oyun sarıyor (bronz4).

Başla çok eğlenceli. Mid Yasuo oynuyorum, sana Jungle öğretirim. Bir de başlama diyenlere bakma ya oyun sarıyor (bronz4).

Ben önceden Master Yi ve Shaco denedim de (Shaco'yu psikopat olduğum için değil sadece merak ettiğim için) orman biraz zor gibi ama oynadığımda da çok zevkli ama ben daha çok Brand oynamayı seviyorum çünkü genelde jngden daha çok kill alıyorum bu yüzden Brand oynuyorum. Ama eğer dersen ki ben sana Jungle da usta yapacağım o zaman olur.

Rica ederim, başlamak istediğin zaman Discord ismini at ekleyim :)

Hocam sen ekleyecek misin? Ona göre.

Ben önceden Master Yi ve Shaco denedim de (Shaco'yu psikopat olduğum için değil sadece merak ettiğim için) orman biraz zor gibi ama oynadığımda da çok zevkli ama ben daha çok Brand oynamayı seviyorum çünkü genelde jngden daha çok kill alıyorum bu yüzden Brand oynuyorum. Ama eğer dersenki ben sana Jungle da usta yapacağım o zaman olur.
Orman en son öğreneceğin rol olmalı tüm rollerde az çok bilgi birikiminin olması gerekiyor iyi ormancı oyunu taşır kötü olansa batırır o yüzden önce oyunu az çok öğrenmeye bak.

Orman en son öğreneceğin rol olmalı tüm rollerde az çok bilgi birikiminin olması gerekiyor iyi ormancı oyunu taşır kötü olansa batırır o yüzden önce oyunu az çok öğrenmeye bak.

Sağ olun hocam iyi bir taktik işte ben genelde batıran oluyordum ama benim de az çok bilgim var LoL de.

Ben önceden Master Yi ve Shaco denedim de (Shaco'yu psikopat olduğum için değil sadece merak ettiğim için) orman biraz zor gibi ama oynadığımda da çok zevkli ama ben daha çok Brand oynamayı seviyorum çünkü genelde jngden daha çok kill alıyorum bu yüzden Brand oynuyorum. Ama eğer dersen ki ben sana Jungle da usta yapacağım o zaman olur.

Hocam sen ekleyecek misin? Ona göre.
Eklerim de boş ver ben bu günaha ortak olamam hocam 😶

Yeni konular

Geri
Yukarı