Turkcell TV Plus ücretsiz mi?

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Turkcell'in geliştirdiği yerli film ve dizi izleme platformu TV Plus ücretsiz mi? Kullanmak istiyorum. Netflix'e göre daha çok dizi ve film varmış. Ve televizyon kanallarını canlı olarak veya kayıt ederek izleyebiliyormuşuz. Ben bu servisi kullanmak istiyorum da. Acaba ücretsiz mi? Ücretliyse fiyatı ne kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
"İlk 3 ay 4,99 TL/Ay kampanyasından her kullanıcı, sadece bir kez faydalanabilir. İlk üç aydan sonra, üyeliğin iptal edilmemesi durumunda, üyelik Premium TV+ Paketi’nin standart ücreti olan 17,99 TL/Ay olarak devam edecektir."
Kısaca ilk 3 ay 5 TL, ondan sonra 18 TL.

Turkcell'in geliştirdiği yerli film ve dizi izleme platformu TV Plus ücretsiz mi? Kullanmak istiyorum. Netflix'e göre daha çok dizi ve film varmış. Ve televizyon kanallarını canlı olarak veya kayıt ederek izleyebiliyormuşuz. Ben bu servisi kullanmak istiyorum da. Acaba ücretsiz mi? Ücretliyse fiyatı ne kadar.
eğer turkcell telefon hattı veya superonline internet hattı kullanıyorsanız bazı paketlerin içinde dahil olabiliyor ama onun dışında doğal olarak bir ücrete tabi

"Ilk 3 ay 4, 99 TL/Ay kampanyasından her kullanıcı, sadece bir kez faydalanabilir. İlk üç aydan sonra, üyeliğin iptal edilmemesi durumunda, üyelik Premium TV+ paketi’nin standart ücreti olan 17, 99 TL/Ay olarak devam edecektir."

Ben bu yazıyı yazdıktan sonra TV Plus'a gidip hızlı giriş ile telefon numaramı kullanarak bir kod geldi telefona sonra oturum açtım. Hiç para ödemedim. Acaba sonra para keser mi?

Ben bu yazıyı yazdıktan sonra TV Plus'a gidip hızlı giriş ile telefon numaramı kullanarak bir kod geldi telefona sonra oturum açtım. Hiç para ödemedim. Acaba sonra para keser mi?

Peki ben şu an nasıl ücretsiz izliyorum. Paketlerim bölümüne gelince paket bulunamadı yazıyor.
SMS ile girdiğiniz için ay sonunda para ödeyebilirsiniz.

Peki nasıl iptal ederim.

Geri
Yukarı