Turkcell vs Türk Telekom

Türk Telekom'un çekmediği yerler olabiliyor. Geçmeden önce çevrenizde kullanan varsa sorun. Ben fiyatlar için geçtim 1000 DK 1000 SMS 10 GB 39 TL'ye kullanıyorum şu an hiç çekim problemi yaşamadım memnunum.
Pahalıymış. Ben 1000 DK 1000 SMS 11 GB 17 TL gibi bir cazip fiyata faydalanıyorum. Taahhüt dolunca iptal edin derim. Zira 39 TL her ne kadar diğer operatörlere göre uygun olsada düşük fiyat iyidir değil mi?

Kalmalısın. 3G açınca şehir içinde her bölgede 4 çizgi fakat şehirden 2 km uzaklaş 2G 1 çizgi çekiyor.

O zaman ailenden birinin telefonunu ödünç alıp Sakarya turu yapın. Bazen o 'dağ başında çekmesinden banane' deyişiniz hayat kurtarabilir.

Annemin telefonu Türk Telekom dağ başında 4.5G çok iyi çekiyor. Ama Turkcell 4.5G çekmiyor 3G çekiyor.

Ben Türk Telekom kullanıyorum ve aylık 750 dk 5000 sms 5 gb internete 25 tl ödüyorum.
İzmirde yaşıyorum ve izmirin köylerinde bile hiç 5 tik üzerinden 4 tikin aşağısında indiğini görmedim, sanırım yaşadığın ve gittiğin yerlere göre seçim yapabilirsin fakat Türk Telekom un Türkcell den kat kat daha ucuz olduğu bir gerçek.

Turkcell hattı kullanıyorum Nisan ayında taahhütüm bitiyor. Sizce Türk Telekom'a mı geçmeliyim yoksa Turkcell'de mi kalmalıyım?

Türk Telekom'un tek adam gibi çektiği yerler. İstanbul, Ankara vb. kalabalık şehirler. Nufüsu az olan şehirlerde de sadece şehir merkezlerinde çekiyor. Şehirden çıktığın an 90'ların hizmeti olan 2G hizmeti sana el sallıyor direk. Tecrübeyle sabittir :) Turkcell'de kalman en iyi şey olacaktır. Fiyatı yüksek olabilir ama en iyi hizmeti o veriyor. Vodafone'ada değinmek gerekirse TT'ye göre bir tık daha iyi fakat çok sorunları var en basiti adamlar aldığı paketi iptal edemiyor operatörde. vs vs..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı