Turkcell vs Vodafone Redbox

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
Bulunduğum odaya bu 2 internet sağlayıcısından birisini almak istiyorum. Hali hazırda Vodafone mobil kullanıyorum. Malesef telefondan maksimum 2-3 diş çekiyor odam arkada kaldığı için. 4.5G ile telefondan rahat interneti kullanıyorum yine de. Ama bu kutu olarak gelecek mobil sağlayıcılarda nasıl bir farklılık yaratır bilmiyorum. Online oyunlarda sorun yaşar mıyım merak ediyorum. Turcell alsam yine çekmeme durumu olur mu acaba? Bilgisi olan var mı?

Ki ekran kaydında görüken bilgiye de eriştim. 15 mbpse kadar limitsiz internet sağlıyorlar. Superbox'da sınırlı paket 1000 küsürden başlıyor. Vodafone'lu olduğum için başvurma şansım var yani. Ama çekmeme durumu olur mu korkmuyor değilim.

1707416193429.png

Bulunduğum odaya bu 2 internet sağlayıcısından birisini almak istiyorum. Halihazırda Vodafone mobil kullanıyorum. Maalesef telefondan maksimum 2-3 diş çekiyor odam arkada kaldığı için. 4.5G ile telefondan rahat interneti kullanıyorum yine de. Ama bu kutu olarak gelecek mobil sağlayıcılarda nasıl bir farklılık yaratır bilmiyorum. Online oyunlarda sorun yaşar mıyım merak ediyorum. Turcell alsam yine çekmeme durumu olur mu acaba? Bilgisi olan var mı?

Ki ekran kaydında görüken bilgiye de eriştim. 15 Mbps'e kadar limitsiz internet sağlıyorlar. Superbox'da sınırlı paket 1000 küsurden başlıyor. Vodafone'lu olduğum için başvurma şansım var yani. Ama çekmeme durumu olur mu korkmuyor değilim.

Eki Görüntüle 2110954

Eğer çekmez ise minin cihazları var onları tavsiye ederim.

Limitsiz olanını mı kullandın acaba? Şimdi baktım fiyatlarına da fena değilmiş. Sınırsız ve 400 lira. Ama "altyapısı olmayanlara özel" demişler. Bilgin var mıydı bu konuda hocam?

Minin nedir? Anlamadım vallahi ya :d

Xiaomi'nin sinyal artırıcı hocam bende vodofon ev internetine geçtim inşallah iyidir.

Geri
Yukarı