Turkcell yükledikçe kazan kampanyası

Elementor

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mardin
Şimdi telefona 35 TL yükledim ve artı olarak yükledikçe kazan kampanyasında 35 TL daha hediye geldi, bu TL'yi sadece aramalarda kullanabiliyorum, yani hâlâ ne olduğunu çözmüş değilim.

Her yöne dakika varken neden TL yolluyor bu şirket? Bence bu nitelikli dolandırıcılığa giriyor.

@Unavailableuser Yazmak için yazmayı bırak, istediğim gibi kullanabilsem niye konu açıyorum? TL yolluyorsa o TL'nin gerçek bir değer taşıması gerek. Paketim var ve paketten dakika gitmesi gerekirken hediye TL'ler gidiyor, akıyor içinden kapitalizm. Verdiği TL'yi paket bile yapamıyorum, TL değeri taşımıyor. 10 saniye biriyle konuşuyorsun 70 kuruş kesiyor, artık ne diyeceğinizi şaşırmışsınız kapitalizm'i savunuyorsunuz.

Neyse gerek yok bazen konuşmaya, açardım konuyu ama boşver ;)

@Unavailableuser Yazmak için yazmayı bırak, istediğim gibi kullanabilsem niye konu açıyorum? TL yolluyorsa o TL'nin gerçek bir değer taşıması gerek. Paketim var ve paketten dakika gitmesi gerekirken hediye TL'ler gidiyor, akıyor içinden kapitalizm. Verdiği TL'yi paket bile yapamıyorum, TL değeri taşımıyor. 10 saniye biriyle konuşuyorsun 70 kuruş kesiyor, artık ne diyeceğinizi şaşırmışsınız.
Neyse gerek yok bazen konuşmaya, açardım konuyu ama boşver ;)
Adam sana taahhüt mü verdi hediye vereceğim diye. 35 lira yüklemişsin diye 35 lirada hediye veriyorlar yok ben şöyle kullanacaktım böyle kullanacaktım. Birde paketimden gitmiyor diye üzülüyor. Çok sana bence hattı kapattır hiçbir şey kullanma. Göz kırpan emoji atıyor birde 15 yaşında.
Kapitalizim mi? 35 lira yükledin diye 70 lira vereceğini mi sandın? Hangi firma yapıyor bunu? Normalde 35 lira yüklersin sana hiçbir şey vermez. 35 lira arama sms internette kullan diye vermişler birde dolandırıcı oluyorlar. Ağzında kapitalizim nerden öğrendiysen yaz bakalım her yere.

Son düzenleme:
Yazık gerçekten yazık, neyi savunduğu ve nasıl savunduğundan haberi yok. Diyorum ki hediye verilen TL'nin değeri yok, sadece göstermelik, 2-3 SMS atıyorsun yutuyor o parayı sistem hemen.

Madem böyle bir kampanya yapılıyor o zaman gerçekçi olacak. Yok bilmem hediye vermiş başından fazlaymış, geç bu ayağı, konuşmak için konuştun, şimdi konuştukları sıvamaya çalışıyorsun. Nitelikli dolandırıcılık lafının anlamaya çalış ilk önce. Artık nasıl dolandırılıyorsak normal görmeye başlamışlar her şeyi, bir de gelmiş başından fazla muamelesi çekiyor. Ödemeli hakkını bile 2 yapmışlar, bir o vardı onu da yediler. O kadar para yığıyoruz her ay, verdikleri hediye de bile gözleri var, kullandırtmıyorlar.

Yav arkadaş niye bu kadar insanlar sıkıyor canımı, konuşmamak şart gerçekten..

Yazık gerçekten yazık, neyi savunduğu ve nasıl savunduğundan haberi yok. Diyorum ki hediye verilen TL'nin değeri yok, sadece göstermelik, 2-3 SMS atıyorsun yutuyor o parayı sistem hemen.

Madem böyle bir kampanya yapılıyor o zaman gerçekçi olacak. Yok bilmem hediye vermiş başından fazlaymış, geç bu ayağı, konuşmak için konuştun, şimdi konuştukları sıvamaya çalışıyorsun. Nitelikli dolandırıcılık lafının anlamaya çalış ilk önce. Artık nasıl dolandırılıyorsak normal görmeye başlamışlar her şeyi, bir de gelmiş başından fazla muamelesi çekiyor. Ödemeli hakkını 2 yapmışlar, bir o vardı onu da yediler.

Yav arkadaş niye bu kadar insanlar sıkıyor canımı, konuşmamak şart gerçekten..
Sen para verdin karşılığında bir şey mi aldın? Hayır. Normal paketini yükledin sana hiçbir şey vermeleri gerekmiyor. Hediye olarak sana ister 1 lira verir ister 1 sms verir. Burada dolandırıcılıkla hiçbir alakası yok. Asıl dolandırıcı maksatlı düşünen sensin. Herkes 35 lira yüklesin 35de Turkcell versin. Ne kazandı o zaman bu adamlar? Hediye seçme lüksün yok konu bu kadar. Boş konuşanda sensin utanmadan hediye beğenmiyor şöyle olacaktı böyle olacaktı deme hakkını kendinde görüyorsun.
Kimse kafana silah dayamıyor zibilyon tane firma var buyur geç. Onlar da kapitalisttir haberin olsun sonra gelip ağlama yine.

Bu kampanya benim de kullandığım ve çok memnun olduğum bir kampanya. Tarifenizde 1dk konuşmada ne kadar ücret kesiliyor ise bu 35 TL'lik paketten de o kadar kesiliyor. İnternet kullanımı biraz farklı. Normalde interneti aç kapa yapsam 5 TL gidiyor ama bu kampanyadaki TL gayet yavaş azalıyor. Ücretsiz kullanabileceğiniz bir şey veriliyor size. Gidip normal paket gibi GB, dakika, sms verecek halleri yok. Ha bu 35 TL'lik paketi normal GB, dakika ve sms'e bölseler bence daha kötü olurdu. Şahsen dakika ve sms'i fazla kullanmıyorum. Hedihe bakiyeyi internette harcıyorum. Eğer normal paket gibi olsaydı kullanabileceğim internet miktarı azalırdı. Kullanıcının özgürce kullanması bile sağlanmış.
Çok başarılı ve mantıklı bir kampanya yapmışlar. Ortada bir ücret de yok. Hediye veriyorlar yine de beğendiremiyorlar. Gerçekten garip.
Arama yaptığınızda dakikadan değil de hediye TL'den gitmesinden şikayet etmişsiniz. Para verdiğiniz paketten değil de hediye olan 1 hafta içinde bitecek olan paketten harcıyor. Bu iyi bir şey. Diğer operatörlerde durum nasıl bilmiyorum ama Turkcell'de varolan paketler arasında öncelikli olarak ücretsizler ve paket bitim tarihi en yakın olan paket kullanılıyor. Sizin dediğinize göre Salla Kazan kampanyasından kazandığınız 3 saatlik 1GB internetin yerine para verdiğiniz paketinizden internetinizin kullanılması daha doğru. Verdiğim örnekle şikayet ettiğiniz durumun hiçbir farkı yok. Buluttan nem kapıyorsunuz gerçekten. Hayret ediyorum bazı konulara.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı