Turkcell'den LG G2 almak mantıklı mı?

1. Madde'de yanılmışım, açıkçası genele göre konuşmuştum, diğer firmalar öyle yapıyor çünkü. Demekki LG kullanıcılarını bu şekilde mağdur etmiyormuş, bunu da öğrenmiş oldum. Gerçi kendi uygulamalarının bile bir kısmının sistemden kaldırılmasına izin veren firmanın Turkcell uygulamalarını sisteme gömmemesine de şaşırmadım doğrusu.

@stahli aslında zenfone 2 alacaktım ama hala Turkcell'e gelmedi ve performans olarak neredeyse aynı. Bir de acelem olduğu için LG G2'yi alma kararı aldım. Ama hala aklımda deli sorular var. :D

Nakit paranız yok ise alınabilir. Ancak imkanınız var ise almamanızı öneririm. Biraz pahalıya gelebiliyor. Gereksiz uygulamalar ile geliyor.

@stahli Hiç sıkıntı yaşadın mı G2'de, ve kamerasından memnun musun?

Size bir sorum daha var cevaplarsanız sevinirim. Şimdi babamı 250 dk faturalı var sayarsak, telefonu almak içinde 250 mb internet almam gerektiğinden bu 250 mb internet paketi 250 dk paketiyle mi birleşecek yoksa birleşmeyip 250 dk konuşma paketi kaldırılacak mı?

Bir de sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun. :)

1. Hocam o telefondan telefona değişir. Ben Turkcell'den aldığım iki telefonu anlatayım.

S3 Mini aldım ama hat üzerine değil. Telefonda Turkcell uygulamaları falan yoktu yani direk normal S3 Mini idi ve zaten 1 güncelleme tek almıştı (4.1.1 den 4.1.2 ye yükseltme) O da geldi hemen yükledim.
Grand Prime aldım hat üzerine. Turkcell ROM'u vardı onun için Turkcell uygulamaları da var. Telefonu ilk açtığımda 1 tane sistem iyileştirme güncellemesi vardı yükledim.

2. Eğer hat üzerine alınacaksa faturalı şart ama hat üzerine değilse direk olarak Turkcell mağazasından alınabilir.

3. Kullanabilirsiniz. Bende babamın üzerine aldım.

4. Telefon elime geldiği andan itibaren Vodafone hat ile kullanıyorum.

5. Hat üzerine alınacaksa ilk faturada geliyordu yanlış hatırlamıyorsam.

6. O size bağlı bence. Ben 3 tane telefon aldım Turkcell'den sadece Grand Prime'da Turkcell uygulamaları vardı diğer iki telefon normaldi herhangi bir mağazadan alınmış gibi.

Dikkat şöyle bir uyarıda bulunayım hali hazırda @MuhammetFr
Eğer hat üzerine alınacaksa faturalı şart ama hat üzerine değilse direk olarak Turkcell mağazasından alınabilir.
demişken. Nakit alacaksan yani fatura sıkıntısına girmeyecek isen hiç Turkcell'e uğrama git mağazadan al. Zira nakit alımlarda fark ediyor.

Size bir sorum daha var cevaplarsanız sevinirim. Şimdi babamı 250 dk faturalı var sayarsak, telefonu almak içinde 250 mb internet almam gerektiğinden bu 250 mb internet paketi 250 dk paketiyle mi birleşecek yoksa birleşmeyip 250 dk konuşma paketi kaldırılacak mı?

@MuhammetFr sizin fikriniz nedir?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı