Turkcell'den PS4 alınır mı?

PushToShift

Hectopat
Başlıkta gördüğünüz gibi Turkcell'den PS4 Pro alınır mı?

Alınır bence. Turkcell ciddi bir marka gücüne sahip sorun yaşarsan yardımcı olurlar, mağdur etmezler diye düşünüyorum.

Alınmaz. Çünkü tüm Türkcell bayileri kendine çalışır bi bayiden aldığını diğer bayiye veremezsin ve sorun çıktı mı çok uğraşırsın. Vatan, Teknosa ve Bimeks gibi teknoloji marketlerinden almalısın. Belki de D&R.

Bimeks kaldı mı ya

Ben aldım. Üstteki arkadaşımın yazığının aksine Dualshock 4üm bozuldu direk Sony teknik servisine götürdüm ve sıfırıyla değiştirildi.

Öyle iş mi var arkadaşım? Poğaçacı mı bu Turkcell bütün resmi bayiler kafasına göre hareket etsin. Merkeze bağlı hepsi. Sen sanırım her kapısının önünde Turkcell amblemi olan dükkanı bayii sanıyorsun.

Boş yapma canım kardeşim Türkcell Timlerin nasıl çalıştığını ben biliyorum.

"Boj yapma birağğğder közümü getir seriğğğ" diyorsun. Peki güzelim sen bil. Biz bilmiyoruz mağaradan yeni çıktık biz.
Boş yapma canım kardeşim Türkcell Timlerin nasıl çalıştığını ben biliyorum.
"Boj yapma birağğğder közümü getir seriğğğ" diyorsun. Peki güzelim sen bil. Biz bilmiyoruz mağaradan yeni çıktık biz. "Türkcell" yazmandan konuya olan alakanı görebiliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…