Turkcell'den PS4 alınır mı?

Alınmaz. Çünkü tüm Türkcell bayileri kendine çalışır bi bayiden aldığını diğer bayiye veremezsin ve sorun çıktı mı çok uğraşırsın. Vatan, Teknosa ve Bimeks gibi teknoloji marketlerinden almalısın. Belki de D&R.

Alınmaz. Çünkü tüm Türkcell bayileri kendine çalışır bi bayiden aldığını diğer bayiye veremezsin ve sorun çıktı mı çok uğraşırsın. Vatan, Teknosa ve Bimeks gibi teknoloji marketlerinden almalısın. Belki de D&R.
Öyle iş mi var arkadaşım? Poğaçacı mı bu Turkcell bütün resmi bayiler kafasına göre hareket etsin. Merkeze bağlı hepsi. Sen sanırım her kapısının önünde Turkcell amblemi olan dükkanı bayii sanıyorsun.

Öyle iş mi var arkadaşım? Poğaçacı mı bu Turkcell bütün resmi bayiler kafasına göre hareket etsin. Merkeze bağlı hepsi. Sen sanırım her kapısının önünde Turkcell amblemi olan dükkanı bayii sanıyorsun.
Boş yapma canım kardeşim Türkcell Timlerin nasıl çalıştığını ben biliyorum.

"Boj yapma birağğğder közümü getir seriğğğ" diyorsun. Peki güzelim sen bil. Biz bilmiyoruz mağaradan yeni çıktık biz.
Boş yapma canım kardeşim Türkcell Timlerin nasıl çalıştığını ben biliyorum.
"Boj yapma birağğğder közümü getir seriğğğ" diyorsun. Peki güzelim sen bil. Biz bilmiyoruz mağaradan yeni çıktık biz. "Türkcell" yazmandan konuya olan alakanı görebiliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı