Turkcell'den Türk Telekom Selfy'e Geçmek

Turkcell'de kalmanı tavsiye ederim. Eğer üşenmez isen bayağı fırsat olduğundan bence sıkıntı yok.
Bayağı fırsat dediğiniz salla kazan haricinde başka bir şey bilmiyorum ve salla kazanın hediyelerini de düşürmeye başladılar. Eskiden haftalık 1GB verirken şimdi saçma bir hediye verip yanında 3 veya 6 saatlik 1GB veriyor.

Bayağı fırsat dediğiniz salla kazan haricinde başka bir şey bilmiyorum ve salla kazanın hediyelerini de düşürmeye başladılar. Eskiden haftalık 1GB verirken şimdi saçma bir hediye verip yanında 3 veya 6 saatlik 1GB veriyor.
Turkcell'de 3-6 saatlik 1GB hiç görmedim. Vodafone değil mi o? Bana hep haftalık 1GB veriyor. Salla Kazan var, Sürpriz Nokta var, Yaani var, şu sıralar Bana Ne Var etkinliği var, duruma göre kampanyalarda fırsatlar oluyor.

Turkcell'de 3-6 saatlik 1GB hiç görmedim. Vodafone değil mi o? Bana hep haftalık 1GB veriyor. Salla Kazan var, Sürpriz Nokta var, Yaani var, şu sıralar Bana Ne Var etkinliği var, duruma göre kampanyalarda fırsatlar oluyor.
Geçen gün Google play store'da geçerli 10TL verdi yanında yanlış hatırlamıyorsam 3 saatlik 1GB verdi eşantiyon gibi.

25 Mayıs'ta Turkcell'de sözleşmem bitiyor. Dün biraz bilgi almak için gidip sordum ve oradaki kişi aşım olmadığını, internet bittiğinde durduğunu söyledi.
Firmalar genellikle duran tarifeler için fazladan 3 TL isterler. Türk Telekoma yeni geçeceğiniz için sizden bu ücreti bir yıllık süre için almayabilirler. Ayrıca aklınızda olsun, bütün firmalar paketleri aşım yapsa dahi abonelere %80 ve %100 bilgi mesajı göndermek durumundalar. Siz bilgi mesajı gelmeden aşım yaptıysanız bu ücrete tabi değildir. Müşteri hizmetlerini arayıp, durumu anlatırsanız bir sonraki ay faturanızdan aynı miktarda ücret düşülür.

Prime eksper 25 GB 79 TL olan pakete geçeceğim bende. Vodafone red 15'ten.

Bana 1 saatlik 1 GB bile çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı