Turkcell'e geçilmeli mi?

Siz şöyle yapın.

Hattın sahibi ile en yakın Turkcell bayisine gidin, hattınızı faturasıza geçirin.

*Hat 3 gün içinde açılacaktır.
*Hat açıldığı anda Dijital Operatör uygulamasını indirip giriş yapın ve RaHat'a geçiş'e tıklayıp 15 GB 46 TL olan pakete geçin.

-Taahhütsüzdür
-Aşım korkusu yoktur (İnternet, dakika, sms bittiğinde otomatik durur, ek ücretlendirme yapmaz)
-Ücreti faturalı gibi ay sonu ödersiniz

nPerf'te kanıtlanmıştır, Türk Telekom en kötü şebeke, Turkcell en iyi şebekedir.
Tarife 46.90, telsiz kullanım ücretiyle 50 lira diyor. Ayrıca yeni geçtiğim için Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi: 86,00 TL ve Telsiz Ruhsat Ücreti: Yıllık 37,26 TL ödeyecek miyim?

Bende Vodafone'a geçtim. Turkcell her ay fiyat arttırıyordu çaktırmadan 40TL'lik paket 56TL olmuştu. Üstelik çekim gücü konusu tamamen şansa bağlı ben arada aşırı bir fark gözlemlemedim birinin çekmediği diğeri çekiyor tamamen rastgele.

Öyle biraz ben Turkcell'in çekimi iyi dememin sebebi köy ya da şehirden uzak mekanlarda Turkcell'in çekim kuvveti bir tık öne geçebiliyor bazen. Şehirde yaşayan için pek fark yok dediğiniz gibi.

Ben Turkcell hiç kullanmadim. Ancak Türk Telekom kullandim. Telekom bulundugum bolgede tam bir rezalet cekmiyor. Bu nedenle Vodafone kullanıyorum koyde bile bile cekiyor.

Tarife 46.90, telsiz kullanım ücretiyle 50 lira diyor. Ayrıca yeni geçtiğim için Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi: 86,00 TL ve Telsiz Ruhsat Ücreti: Yıllık 37,26 TL ödeyecek miyim?
46 TL herşey dahil ücret, o 50 TL yazdığına aldanmayın. Ailemde kullanan var, 46 lira ödüyor. Telsiz vergiside dahil, sadece 46 ödeyeceksiniz.
Turkcell'e geçmeden önce 2 kez düşünün

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-31-14-30-36-01.jpg
    Screenshot_2021-08-31-14-30-36-01.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Geri
Yukarı