Turkcell'in müşterilerine karşı çok cimri olması

Basmakcı

Hectopat
Merhaba.
Mobilde 5 yıl Türk Telekom kullandıktan sonra biraz da Turkcell deneyim dedim bana göre çekim gücünde aynılar(İstanbul için) orada bir sorun yok fakat. Türk Telekom'dayken salla kazan uygulaması neredeyse her hafta bedava internet veriyordu en az 1GB. 5GB bile verdiği olmustu. Turkcell'in salla kazan uygulaması tam bir felaket 10 hafta ust uste bir kere bile internet gelmedi gelen seylerde zottirikten seyler 1GB bip, günlük 1000SMS, Fizy bilmem nesi vb. sizde de durum böyle mi acaba?
Taahhüt biter bitmez sayın Türk Telekom'a tekrardan gecis yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Salla kazanda ne verirse versin yanında 3 saat internet veriyor. Doğrudan salla kazandan internet gelse bile 1 günlük veriyor en fazla, eskiden haftalık hatta aylık bile internet veriyordu. Diğer uygulamalarda vs gerçekten çok cimrileştiler dediğin doğru. Hediye konusunda en iyisi Vodafone sanırım.

Merhaba.
Mobilde 5 yıl Türk Telekom kullandıktan sonra biraz da Turkcell deneyim dedim bana göre çekim gücünde aynılar(İstanbul için) orada bir sorun yok fakat. Türk Telekom'dayken salla kazan uygulaması neredeyse her hafta bedava internet veriyordu en az 1GB. 5GB bile verdiği olmustu. Turkcell'in salla kazan uygulaması tam bir felaket 10 hafta ust uste bir kere bile internet gelmedi gelen seylerde zottirikten seyler 1GB bip, günlük 1000SMS, Fizy bilmem nesi vb. sizde de durum böyle mi acaba?
Taahhüt biter bitmez sayın Türk Telekom'a tekrardan gecis yapacağım.
Bir taktik var aslında. İnternet dışı bir hediye geldiği zaman onu seçince 3 saatlik 1gb hediye veriyor. Bende atıyorum 1 saatlik 1gb geldi, birde 1000dk geldi. 1000dk yi seçiyorum yanında da 1 gb internete 3 saatliğine sahip olmuş oluyorum. Bu arada evet konu bu değil sadece anlatmak istedim :) Turkcell gerçekten cimri.

Merhabalar,
Bende İstanbul da yaşıyorum. 10 yıldır Turkcell kullanan biri olarak Türk Telekom tavsiye etmem çünkü kesinlikle Turkcell çekim gücü açısından çok daha iyi. Turkcell yüksek fiyatlandırmalar konusundan sıkıntı olsa da ödediğim ücretin karşılığını aldığımı hissediyordum. İki operatörün de hizmetini alıyorum şu anda iki hat takılı telefonda ama Turkcell hattımın sıkıntısız çektiği yerlerde Türk Telekom hattım asla çekmiyor. (Cihazım iPhone 11) Ayrıca Türk Telekomun saçma bir özelliği olarak telefon çağrısı sırasında mobil veri kullanamıyorum.

Geri
Yukarı