Turkcell'in müşterilerine karşı çok cimri olması

Bende Turkcell'liydim şu an TT'liyim sil süpür yapıyorum haftalık 10 GB internet geliyor hatta bayramdan önce yaptım bayram olunca bir daha yaptım yine 10 GB geldi. :D

Vodafone da Turkcell den farklı değil bence. Vodafone'un müşteri hizmetleri de bana göre kötü. Bir ay öncesinde Vodafone dan TT ye geçtim. Sil süpürden dört haftadır haftalık 10 gb veriyor. Tabi şimdi her geçiş yapana veriyor mu? Bilmiyorum. Bende bir de çift hat var. İkisi de TT. 10+10=20gb oluyor. Evdeki modemi kullanamıyorum hediyeleri bitirmeye çalışırken 😀 😎

Merhaba.
Mobilde 5 yıl Türk Telekom kullandıktan sonra biraz da Turkcell deneyim dedim bana göre çekim gücünde aynılar(İstanbul için) orada bir sorun yok fakat. Türk Telekom'dayken salla kazan uygulaması neredeyse her hafta bedava internet veriyordu en az 1GB. 5GB bile verdiği olmustu. Turkcell'in salla kazan uygulaması tam bir felaket 10 hafta ust uste bir kere bile internet gelmedi gelen seylerde zottirikten seyler 1GB bip, günlük 1000SMS, Fizy bilmem nesi vb. sizde de durum böyle mi acaba?
Taahhüt biter bitmez sayın Türk Telekom'a tekrardan gecis yapacağım.
Bende de aynı!!!?

Vodafone da Turkcell'den farklı değil bence. Vodafone'un müşteri hizmetleri de bana göre kötü. Bir ay öncesinde Vodafone'dan TT'ye geçtim. Sil süpürden dört haftadır haftalık 10 GB veriyor. Tabii şimdi her geçiş yapana veriyor mu? Bilmiyorum. Bende bir de çift hat var. İkisi de TT. 10+10 = 20GB oluyor. Evdeki modemi kullanamıyorum hediyeleri bitirmeye çalışırken 😀 😎

Turkcell'den 10 kişinin alamadığı hediyeyi sen tek başına alıyosun aman turkcelliler duymasın :D

Bazı arkadaşlar Turkcell daha iyi çekiyor diyor. Şehir dışında katılıyorum ama İstanbul içinde 2 side aynı bence.
Günlük 1 TL'ye 100 MB kampanyası bittikten sonra paket yapmayı bıraktım. Zottirik güzelmiş bu arada.

Zottirik iyidir :D

Bence sizde sıkıntı var. Bana salla kazandan genelde haftalık 1 2 5 10 GB net veriyor bazen de haftalık her yöne 250 dk 500 dk 1000 dk falan veriyor. Gayet iyi ya. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı