Turkceyamaci.com'a girmekle virüs bulaşır mı?

Fraosary

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Developer, Grafiker
Şu konuya bakıyordum, Google'da aratayım dedim, yanlışlıkla siteye girdim. Hiçbir dosya falan indirmedim. (Benim iznim olmadan indirilmiş olabilir, emin değilim). Zaten siteye girdiğimde sunucuya bağlanılamıyor diye bir uyarı verdi, siteye giremedim. Virüs bulaşmış mıdır? Şu an Bitdefender ile sistem taraması yapıyorum.
Edit: Bit Defender taraması bitti temiz çıktı.

Son düzenleme:
Şu konuya bakıyordum, Google'da aratayım dedim, yanlışlıkla siteye girdim. Hiçbir dosya falan indirmedim. (benim iznim olmadan indirilmiş olabilir, emin değilim). Zaten siteye girdiğimde sunucuya bağlanılamıyor diye bir uyarı verdi, siteye giremedim. Virüs bulaşmış mıdır? Şu an Bitdefender ile sistem taraması yapıyorum.

ESET, Kaspersky ile tarayın bir şey indirmedikçe sorun olmaz.

Siteye girmekle virüs bulaşmaz ancak tarayıcı ayarlarınız sitenin bazı şeyler yapmasına izin veriyorsa ya da çerezleri kabul et gibi bir butona tıkladıysanız site kötü niyetli ise gizli şekilde virüs bulaştırabilir ancak windows defender açıksa muhtemelen yakalayacaktır.

Siteye girmekle virüs bulaşmaz ancak tarayıcı ayarlarınız sitenin bazı şeyler yapmasına izin veriyorsa ya da çerezleri kabul et gibi bir butona tıkladıysanız site kötü niyetli ise gizli şekilde virüs bulaştırabilir ancak Windows Defender açıksa muhtemelen yakalayacaktır.

Firefox kullanıyorum sitelerin bildirim izinlerine nereden bakabilirim?

Geri
Yukarı