TurkNet 100 Mbps pakette 100 Mbps alınmıyor

Emir AKBAŞ

Kilopat
Yer
Mordor
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600H
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 3050
Ram: Kingston 2*8 GB DDR4 3200 MHZ
Meslek
Web developer
Merhaba, internetim demin aktif oldu fakat 3 ayrı testteki hızım benim memnun etmedi. Acaba yavaş yavaş düzelir mi? Çünkü altyapım fiber, daha önce de Türk Telekom'da 100 Mbps kullanıyordum sorunsuz bir şekilde.

Verilerimi paylaşıyorum.

Not: Guncelleme yapiyorum, Epic Games'ten Max 7 mb/s download yapiyorum ve şu an 4.6'lara düştü.

Fast.jpg

tt.JPG

turknet.JPG

Son düzenleme:
Merhaba, internetim demin aktif oldu fakat 3 ayrı testteki hızım benim memnun etmedi. Acaba yavaş yavaş düzelir mi? Çünkü altyapım fiber, daha önce de Türk Telekom'da 100 Mbps kullanıyordum sorunsuz bir şekilde.

Verilerimi paylaşıyorum.

Not: Guncelleme yapiyorum, Epic Games'ten Max 7 mb/s download yapiyorum ve şu an 4.6'lara düştü.

Eki Görüntüle 1256628

Eki Görüntüle 1256629

Eki Görüntüle 1256630
Merhabalar, hat değerleriniz zamanla oturacaktır. Süreç devam ederse hız başlıklı destek kaydı oluşturabilirsiniz.

Hocam hız testlerindeki farkın bir sebebi seçtiğiniz sunucuya bağlı. Bir de testi kablosuz yapıyosanız hız kayıpları normaldir.

@Steel16 arka planda internet ile calisan hiçbir program yok. Ayrica eski internetimde (Millenicom) LoL gibi oyunda 25-30 ms pingim vardi ama simdi ki netimde (TurkNet) 40-80-90-100 gibi aşırı degisken. Neyse ki ariza kaydi olusturdum.

Geri
Yukarı