TurkNet 1000 Mbps 100 Mbps'e düştü

Kadledens

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Benim TurkNet paketim 1000 Mbps. Şu ana kadar full 100 Mbps alıyordu bilgisayarım ama dün 1000 Mbps oldu bilgisayarım ama bugün tekrardan 100'e düştü. Bunu nasıl kontrol edebilirim? Yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum. Kablo ile bağlı CAT 6.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim TurkNet paketim 1000 Mbps. Şu ana kadar full 100 Mbps alıyordu bilgisayarım ama dün 1000 Mbps oldu bilgisayarım ama bugün tekrardan 100'e düştü. Bunu nasıl kontrol edebilirim? Yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum. Kablo ile bağlı CAT 6.
Farklı bir kablo - WiFi ya da cihazdan deneme şansınız var mı?

Farklı bir kablo - Wi-Fi'ya da cihazdan deneme şansınız var mı?

CAT5e vardı CAT6 ya geçtim aynı. İkisi de destekliyor 1000MBPS ama artık neyde sorun var anlayamıyorum modemin arayüzündede 100Mbps diyor kabloyu taktığım lan a ama geçen orada da 1000Mbps yazıyordu kafam cok karıştı neyde sorun var acaba.

Merhaba, oim üzerinden konuyla ilgili destek kaydı oluşturur musunuz? Uzman ekiplerimiz gerekli kontrolleri sağlayacak.

Geri
Yukarı