TurkNet 1000 Mbps hız verebiliyor mu?

ChaosMystery

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, az önce altyapı sorgulama kısmından adresimin 1000 download 1000 upload aldığımı öğrendim. Bazı kullanıcılar bu hızı alamadıklarını söylüyorlar. Doğruluk payı nedir? Doğruysa eğer buna ne sebep olur? Kullanıcı yorumlarını dikkate almalı mıyım? Çok cazip bir fiyatı var şu anki kullandığım internete göre.

Alamamalarının sebebi kablolu bağlanmamaları, 2.4Ghz'de kullanmaları, kapasite problemleri, eski, güncel olmayan veya desteklenmeyen ekipman kullanmaları gibi envai çeşit nedeni var. Türkiye'nin en iyisi şuan TürkNet GigaFiber'dir bence. Geçmenizi tavsiye ederim. Bugün 140TL'ye 20-24Mbps download 3-6 upload anca alabiliyorsunuz çoğu sağlayıcıda.

Alamamalarının sebebi kablolu bağlanmamaları, 2.4Ghz'de kullanmaları, kapasite problemleri, eski, güncel olmayan veya desteklenmeyen ekipman kullanmaları gibi envai çeşit nedeni var. Türkiye'nin en iyisi şuan TürkNet GigaFiber'dir bence. Geçmenizi tavsiye ederim. Bugün 140TL'ye 20-24Mbps download 3-6 upload anca alabiliyorsunuz çoğu sağlayıcıda.
kablonet kullanıcısıyım, internetim 100 download 4 upload ve bir de televizyon paketi var 200 lira civarı bir şey ödüyorum. açıkçası babam bu sefer de televizyon olmayacak diye pek sıcak bakmıyor. :)

kablonet kullanıcısıyım, internetim 100 download 4 upload ve bir de televizyon paketi var 200 lira civarı bir şey ödüyorum. açıkçası babam bu sefer de televizyon olmayacak diye pek sıcak bakmıyor. :)
Yani TurkNet alıp yanına D-Smart TV bağlayınca bile daha ucuza geliyor. Ama dikkat edin D-Smart internetine bulaşmayın, ölümden beter.
1674037526458.png

Yani TurkNet alıp yanına D-Smart TV bağlayınca bile daha ucuza geliyor. Ama dikkat edin D-Smart internetine bulaşmayın, ölümden beter.Eki Görüntüle 1636771
d-smart'ın yeni çıktığı dönemlere biraz bulaşmıştık sonra kurtulduk. :)

Binanızda GigaFiber hizmeti varken alternatiflere bakılmaz bile. :)

Önceden sadece 100 download 8 upload görünüyordu altyapı sorgulama kısmında ama binada kutunun üstünde de "burada GigaFiber var 1000 download 1000 upload" yazısı vardı. Sonra düzenli olarak kontrol ettim bugün bu hızın sağlandığını gördüm.

d-smart'ın yeni çıktığı dönemlere biraz bulaşmıştık sonra kurtulduk. :)

Önceden sadece 100 download 8 upload görünüyordu altyapı sorgulama kısmında ama binada kutunun üstünde de "burada GigaFiber var 1000 download 1000 upload" yazısı vardı. Sonra düzenli olarak kontrol ettim bugün bu hızın sağlandığını gördüm.
Bence hiç düşünmeden geçin. O fiyata o hızı simetrik verebilen başka firma yok. Alternatifi yok yani. Sorun yaşarsanız bile taahhüt yok dilediğiniz an iptal edebiliyorsunuz.

Bence hiç düşünmeden geçin. O fiyata o hızı simetrik verebilen başka firma yok. Alternatifi yok yani. Sorun yaşarsanız bile taahhüt yok dilediğiniz an iptal edebiliyorsunuz.
turknet ile olası bir problem yaşadığımı varsayaraktan, şimdiki internetimi iptal ettiğim zaman aynı fiyata ya bulamazsam?

Yeni konular

Geri
Yukarı