TurkNet 1000/Mbps vs Türk Telekom 50/Mbps

Worldax

Hectopat
Yer
Gebze, Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar adresime TurkNet GigaFiber geldi ancak şu anda Türk Telekom müşterisiyim aylık 160₺ ödüyorum 50/Mbps internet için. Hesaplama robotuna göre 1. bedel 1500₺, 2. bedel 2000₺ civarında çıkıyor bu parayı şu an karşılarsam biraz sıkıntıya girerim, TurkNet'i Türk Telekom'u çıkartmadan ekleyebiliyor muyum? 6 aylık Türk Telekom kullanıcısıyım taahhüt 24 ay.

Arkadaşlar adresime TurkNet GigaFiber geldi ancak şu anda Türk Telekom müşterisiyim aylık 160₺ ödüyorum 50/Mbps internet için. Hesaplama robotuna göre 1. bedel 1500₺, 2. bedel 2000₺ civarında çıkıyor bu parayı şu an karşılarsam biraz sıkıntıya girerim, TurkNet'i Türk Telekom'u çıkartmadan ekleyebiliyor muyum? 6 aylık Türk Telekom kullanıcısıyım taahhüt 24 ay.
Hocam 1000 TL'ye kadar TurkNet ödüyor cayma bedelini.

Bildiğim kadarıyla taahhüt 12+12 şeklinde yapılıyor. Yani ödemeniz gereken kısım sadece 1500₺ sanırsam. Bunun da 1000₺ sini TürkNet karşılıyor.

Mahkeme tarafından alınan karara göre 24 aylık aboneliklerde 12 ayın dolduktan sonra aboneye cayma bedeli çıkarılamaz. Cayma bedelinin iptali veya iadesi kararı alınabilir.

Biliyorum ancak ben 6 aylık aboneyim xx/04/2022 de başladı aboneliğim.

6 aylık üyelikte 1500 TL cayma bedeli çıkması saçma. Kullandığınız paketin linkini atar mısınız acaba? Cayma bedeli kullandığınız paketin taahhütlü ve taahhütsüz fiyatı farkının abonelik süresi ayı ve kalan ay sayısıyla ayrı bir şekilde çarpılıyor. Ucuz olan fiyat cayma bedeli olarak veriliyor. 1500 TL olması için farkın 250 TL olması lazım. Eğer öyleyse de dolandırıcılık resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı