TurkNet 100Mbps paketi GigaFiber için mi geçerli?

Blackjack0

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bulunduğum konumdan 16 Mbps alıyordum, TurkNet geçmeye karar verdim altyapı testine baktığımda 35 Mbps alabiliyordum 10 TL farkla 100 Mbps kadar çıkabiliyormuş ama TurkNet müşteri hizmetlerini arayınca adresimde GigaFiber yokmuş. Peki GigaFiber yoksa nasıl 100 Mbps alabiliyorum fiber değil mi? 100 Mbps.

Son düzenleyen: Moderatör:
Milleni'nin atyapı sorgulama sistemini beğeniyorum. Buradan sorgulama yaparak 10TL farkla yükseltebileceğin Max hızı öğrenebilirsin.

Öncelikle bulunduğum konumdan 16 Mbps alıyordum, TurkNet geçmeye karar verdim altyapı testine baktığımda 35 Mbps alabiliyordum 10 TL farkla 100 Mbps kadar çıkabiliyormuş ama TurkNet müşteri hizmetlerini arayınca adresimde GigaFiber yokmuş. Peki GigaFiber yoksa nasıl 100 Mbps alabiliyorum fiber değil mi? 100 Mbps.

Kelime oyunu yapıyorlar 10 TL farkla 100 Mbps'ye kadar diyor.
Sana 100 Mbps veriyoruz demiyor.
Hattın ne desteklerse o.

GigaFiber TurkNet'in kendi altyapısı.

Telekom'un altyapısı ayrı bir altyapı. Evin içine kadar FTTH ve FTTB altyapı varsa 85 TL'ye sana 100/8 gibi bir hız verebilirler.

Yok ise VDSL varsa 10 TL fark ile 100 Mbps verebilirler.

GigaFiber TurkNet'in kendi altyapısı.

Telekom'un altyapısı ayrı bir altyapı. Evin içine kadar FTTH ve FTTB altyapı varsa 85 TL'ye sana 100/8 gibi bir hız verebilirler.

Yok ise VDSL varsa 10 TL fark ile 100 Mbps verebilirler.

Giga fiber TurkNet'in santralden sonraki sistemi.
Santral ile ev arasındaki altyapı yine Telekom'un.

Yeni konular

Geri
Yukarı