TurkNet 135 TL'ye 1000 Mbps veriyor mu?

1hafta kadar oldu gigafiber geçeli ethernet portunda dedikleri hızların tam olarak alıyorum ama wifi ile 100 ila 200 mb arasından yukarı cıkamadım hatta huawei ax3 router aldım onda bile değişen birşey olmadı ama 140tl sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum

1hafta kadar oldu gigafiber geçeli ethernet portunda dedikleri hızların tam olarak alıyorum ama wifi ile 100 ila 200 mb arasından yukarı cıkamadım hatta huawei ax3 router aldım onda bile değişen birşey olmadı ama 140tl sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum
cevabın için teşekkürler

Fotodan yola çıkınca bizim burrda GigaFiber var gibi gözüküyor pekii TurkNet gerçekten iyi mi denilen kadar çünkü çok fazla kötü yorum görüyorum onlar hakkında.

Hocam benim eve gelse sorgulamadan alırım. Yani denilen hızın yarısını alsanız bile çok hızlı. 1000 Mbps download ve upload.

Hocam benim eve gelse sorgulamadan alırım. Yani denilen hızın yarısını alsanız bile çok hızlı. 1000 Mbps download ve upload.
doğru diyorsunuz ama ben almamayı seçtim çok fazla şikayet vardı müşteri temsilcisi tarzında ve internetin sürekli koptuğuyla alakalı uğraşmak istemediğimden almadım

Doğru diyorsunuz ama ben almamayı seçtim çok fazla şikayet vardı müşteri temsilcisi tarzında ve internetin sürekli koptuğuyla alakalı uğraşmak istemediğimden almadım.

Hocam bir şey demiyorum, dünyanın en hızlı hızını kullanmayı reddetsiniz. Her firmanın şikayetleri olur şikayetsiz firma olmaz. Keşke benim eve gelse.

Hocam adamlar evinize GigaFiber getirmiş 1000 download 1000 upload veriyorlar. GTA 5 gibi bir oyunu 15 dakika da yükleme şansınız olacak ve üstelik bu hizmeti 140 lira gibi bir fiyata veriyorlar. Hem de taahhüt yok. Birçok insan giga fiber hizmetini evinde istiyor ve sizin evinizde olmasına rağmen geçmemeniz bence iyi bir fikir değil. Bir kere daha düşünün hocam bu hizmeti 140 liraya sunan başka bir firma daha yok. Hadi sorun şu bu oldu 1000 yerine 500 verdiler 140 liraya yine mükemmel hizmet.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı