TurkNet 145₺ Fatura Gelmesi

Makaleler
18
Yer
İzmir
Aralık'ın 9'unda internet aktivasyon işlemleri yapıldı ve kullanıma açıldı. Bugün Online İşlemler'den fautra borcuma baktığımda toplamda 145₺'lik bir fatura çıkarmışlar. Arkadaşını Getir ile 1 aylık faturamın TurkNet'ten olması gerekmiyor mu ? Engelli indiriminden yararlandım. Üstüne otomatik talimatı verdim sırf aktivasyon ücreti 30 TL'ye düşsün diye. Bunun mantıklı bir açıklamasını yapabilecek var mı ? Ayrıca kullandığım hizmetin VDSL söylenmesine rağmen hala ADSL hizmeti alıyorum.

Türknet ön ödemeli olarak çalışmaktadır. Yani siz 9 Aralık - 31 Aralık, 1 Ocak - 31 Ocak ve kurulum ücretinin bedelini ödediniz. Arkadaşını getir kampanyası ise şöyle çalışıyor: İlk faturayı son ödeme tarihine kadar ödediyseniz(her iki kişi de) ikinci faturanız 0 TL olur.

Arkadaşını Getir kampanyasından 3. ay zamanında ücretsiz kullanıyorsun. İlk ay ücretsiz deneme hakkını kullandığın için o ay fatura çıkmıyor. Fakat devam ettiğin için hem ilk ayın yani Aralık ayının hem de bu ayın yani Ocak ayının faturasını beraber ödüyorsun. Üstüne de o aktivasyon ücretleri ile beraber o fiyatı bulabiliyor.

Aktivasyon ücretini 60 TL istemeleri asıl sorun. Otomatik ödeme talimatı verenlere 30 TL diyordu kendi sitelerinde. Ayrıca yorumlarınız için teşekkürler.
Paket yükseltme kısmından sadece 50 MBit teklif çıkıyor. VDSL çıkmıyor. Paket bilgilerine girdiğim zaman ise VAE ADSL yazıyor.

Ek Açıklama 2019-01-11 222253.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı