TurkNet 170 TL mi oldu?

Abi yok bu zam savunulacak gibi değil, haziran'da port zammı diye 140 yaptılar babamı ikna edip geçirmiştim. İlla da taahhüt yapalım demişti babam ama ben bunların 2023 haziran'a kadar zam yok lafına güvenip işte ikna ettim, ve babam zam gelirse sıkıntı olacağını söyleyip işte uyardı beni de ben inadına güvendim. Haziran oldu Ağustos direkt zam, şimdi yiyeceğim azarı düşünüyorum. Onu geçtim, bir daha bi anda 200'e çıkarmayacakları falan ne makul?

Abi yok bu zam savunulacak gibi değil, Haziran'da port zammı diye 140 yaptılar babamı ikna edip geçirmiştim. İlla da taahhüt yapalım demişti babam ama ben bunların 2023 Haziran'a kadar zam yok lafına güvenip işte ikna ettim, ve babam zam gelirse sıkıntı olacağını söyleyip işte uyardı beni de ben inadına güvendim. Haziran oldu ağustos direkt zam, şimdi yiyeceğim azarı düşünüyorum. Onu geçtim, bir daha bir anda 200'e çıkarmayacakları falan ne makul?

Aşırı derecede katılıyorum.

Abi yok bu zam savunulacak gibi değil, haziran'da port zammı diye 140 yaptılar babamı ikna edip geçirmiştim. İlla da taahhüt yapalım demişti babam ama ben bunların 2023 haziran'a kadar zam yok lafına güvenip işte ikna ettim, ve babam zam gelirse sıkıntı olacağını söyleyip işte uyardı beni de ben inadına güvendim. Haziran oldu Ağustos direkt zam, şimdi yiyeceğim azarı düşünüyorum. Onu geçtim, bir daha bi anda 200'e çıkarmayacakları falan ne makul?
Fiyat değişiklikleri genel olarak bizim de hiç sevmediğimiz bir konu ve asla yapmak istemeyiz. Dünyada ve ülkemizde yaşanan mevcut ekonomik koşullar çok değişken. Bu durum bizim sektörümüzü de etkiliyor. Ancak Biz TurkNet’lilerin özgür internete her zaman en rahat şekilde sahip olması için seçenekler arıyor, her koşulda size destek olacak ve koruyacak çözümleri düşünüyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı