TurkNet 170 TL olan 100 Mbps internete 270 TL fatura göndermiş

MGA

Picopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, 2 gün önce daha 1 ay olmadan TurkNet 170 TL olarak aldığımız ve ses kayıtlarınında bulunduğu 100 Mbps internete 270 TL fatura göndermiş sorunu çözmek için telefonla ulaşmaya çalışıyorum ama Online işlemlere atıyor telefonlarıma cevap vermiyorlar. Online sınavlarda başladı iptal etmekte istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Faturada ki özel bilgileri gizleyip paylaşabilir misiniz?

TürkNet öde-kullan tarzı işlediği için kullandığınız ay başı fatura kesmesi normal. Faturanın detaylarına bakmak gerekiyor, ekstra olarak uygunsuz bir durum varsa zaten aşağıdaki yolu takip ettiğinizde bilgi alacaksınız.

TürkNet'te zaten telefonla hizmet yok. Büyük ihtimalle arkadaşın dediği gibi kurulum ücretidir.

Modem veya kurulum ücretleri vb. yansımıştır. Müşteri hizmetlerine sormayı neden denemediniz?

Ama ücretsiz kurulum demişlerdi.

Telefonla ulaşmaya çalışıyorum ama Online işlemlere atıyor telefonlarıma cevap vermiyorlar.
Siteden veya mobil uygulamadan destek kısmından talep oluşturun. Cevap veriyorlar hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…