TurkNet 30 Mbps Upload Sunuyor

TurkNet YAPA kapsamında olan müşterilerine 30 Mbps'ye kadar upload sağlayacaklarını duyurdu. Belki de başlamıştır bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç kişi 40 Mbps alıyor ama ortalama 20-30 Mbps civarı. Bizim santrale YAPA kurulumu yapılmış sabırsızlıkla bekliyorum. :)

Bir kaç kişi 40Mbps alıyor ama ortalama 20-30Mbps civarı. Bizim santrale YAPA kurulumu yapılmış sabırsızlıkla bekliyorum. :)
Dilerim en kısa sürede siz de bu hızlara kavuşursunuz. Ben 4 yıldır ADSL kullanmaktan bıktım, siz umarım bu keyfi yaşarsınız.

TTNet müşteri hizmetlerinden görüştüğüm bir kişi bir hafta önce TTNet sayfasını takip edin güzel upload paketleri gelecek demişti. Çok inandırıcı gelmemişti, hatta söylediği hızlardan dolayı hiç inanmamıştım. Sanırım doğruymuş, TurkNet önce davranmış :)

Diğer çekemeyen firmalar kesin rekabet kuruluna şikayet ederler. Normal kullanıcıya fiyat farkı olmaksızın 30 Mbps upload veriyorlar diye.
Şikayet edilse bile TürkNet küçük oyuncu olduğu için ciddi bir yaptırım uygulayacağını pek sanmam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı