TurkNet 40 Mbps yerine 1 Mbps veriyor

olamaz. daha geçen ay sıfırdan cat 5 kablo çektik sorun ya turknet yada modem ancak modemimde yeni. Bazen görüyorum 45mbitleri sabit olarak ancak gün içinde 4-5 saat böyle oluyor.
O snr değeri ile bağlanabildiğinize şükredin. kablolama yaparken düzgün yapılmamış olabilir.

Türknet ile alakalı bir durum yok hat değerleriniz zayıf. Türknet yada herhangi bir firma bu değerlerinizi değiştiremez.
Komşularımda turknet sabit kullanıyor 40mbit 17 mbit upload sabit bir şekilde. Benim her şeyim yeni turknetle 2 hafta konuştuk bizden yana problem yok dediler modem firmasıda bizden kaynaklı bir şey yok diyor ne yapacağımı şaşırrdım

Komşularımda turknet sabit kullanıyor 40mbit 17 mbit upload sabit bir şekilde. Benim her şeyim yeni turknetle 2 hafta konuştuk bizden yana problem yok dediler modem firmasıda bizden kaynaklı bir şey yok diyor ne yapacağımı şaşırrdım
Hocam hattınızı tekrar kontrol edin sorun kesinlikle hatta.

TurkNet pişmanlıktır.
Senin evindeki ya da bulunduğun yerdeki kablolarda sıkıntı varsa bu senin problemin. TurkNet pişmanlık falan değil. TT'nin, Superonline'ın 16 mbps alabilirsin ancak dedikleri yerde aldığım hız işte böyle.
TurkNet iyi ki var.

1619695544803.png

Mesele ankastreden sizin eve gelen kabloda. KAbloda zayıflama ya da hasar mevcut. Ben de aynı şikayetlere sahipken kabloyu değiştirdim. 86 Mbps hızı sorunsuz alıyorum.

Çektirdiğiniz kabloda kırıklık falan olabilir. isterseniz aşağıda telefon kutusundan kısa bir kabloyla modeme bağlayın ve görün.

Senin evindeki ya da bulunduğun yerdeki kablolarda sıkıntı varsa bu senin problemin. TurkNet pişmanlık falan değil. TT'nin, Superonline'ın 16 Mbps alabilirsin ancak dedikleri yerde aldığım hız işte böyle.
TurkNet iyi ki var.

Eki Görüntüle 998144

Türk Telekom kullanıyorum 24MB test de her zaman 24 dowload 5 upload alıyorum Türk Telekom iyi ki varç

Geri
Yukarı