TurkNet 75 Mbps interneti alınır mı?

Hocam bende de ilk zamanlar oluyordu IP numarası yetmiyor Türkiye'ye o yüzden.

Ben 4 aydır kullanıyorum 2 kere IP düşmesi yaşadım fazla problem değil. Genel olarak ping düşük ama bazen sorun çıkıyor. Bir de şu var ben.
İndirme yaparken kimse interneti kullanamıyor. Discord'da sesler kesiliyor. Mesaj bile gitmiyor. Uzun süre Superonline (35-25-16 MB hepsini kullandım) böyle bir şey yaşamadım.

Ben 4 aydır kullanıyorum 2 kere IP düşmesi yaşadım fazla problem değil. Genel olarak ping düşük ama bazen sorun çıkıyor. Bir de şu var ben.
İndirme yaparken kimse interneti kullanamıyor. Discord'da sesler kesiliyor. Mesaj bile gitmiyor. Uzun süre Superonline (35-25-16 MB hepsini kullandım) böyle bir şey yaşamadım.
Hocam Fiber yok Türkiye'de yaygın olarak. Ondan kaynaklanmakta o sorun. Altyapı ile de alakalı. Benim oturduğum mahallede fiber var ve hiç o tür problemler ile karşılaşmadım.

Ben ev interneti olarak TurkNet kullanıyorum. 200 MB download, 100 MB upload hızı alıyorum. Gayet memnunum. Aylık 125TL civarı bir para ödüyorum. Sanada öneririm.

Gibir.net 35 Mbps paketi 70 liradan, Comnet.net ise 69 liradan satıyor. Üstelik taahhüt yok. Beğenmezsen çıkıp TurkNet'e geçebilirsin.

İnterneti alıp direk kullanmak istiyorum sürekli değiştirmeyi düşünmüyorum comnet 82 Mbps alabiliceğimi söyledi fiyatları da uygun ama hizmetleri nasıldır acaba?
Eki Görüntüle 930950
Bende bu şekilde mesela. TurkNet kullanıyorum.

Buraya nasıl geliyoruz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı