TurkNet 75Mbps hız vermesi gerekirken çok daha düşük hızlar veriyor

10 dk önce hız testi yaptım 4Mbit çıktı şimdi yapınca 25bmit çıktı yarın tekrar müşteri hizmetlerini arayıp darlayacağım çok teşekkür ederim yardımınız için.

Merhaba, bugün saat 7 civarında ekipler geldi ve interneti kurdu. Normalde 75 Mbit olarak almıştık fakat ekibin bilgisayarında 18 telefonumda 9 bilgisayarda ise 3bmit olarak geliyor internet. Ne yapmam lazm, bu işlerden de pek anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba, online işlem merkezine giriş yaparak performans kaydı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz kontrolleri sağlayıp gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Bu sabah ekipten arkadaşlar aradı kablolarınız bakır olduğu için maksimum 35Mbps alabilirsiniz dedi. İşin kötü yani ben daha 16Mbps alamıyorum. Steam'den oyun indirmeye koydum 50Kbps alınca mutlu olacak duruma geldim.

Bu sabah ekipten arkadaşlar aradı kablolarınız bakır olduğu için maksimum 35Mbps alabilirsiniz dedi. İşin kötü yani ben daha 16Mbps alamıyorum. Steam'den oyun indirmeye koydum 50Kbps alınca mutlu olacak duruma geldim.
Merhaba, sizinle aynı bina içerisinde olup daha yüksek hız alan birisi varsa destek kaydı içerisine ekler misiniz?

Geri
Yukarı