TurkNet GigaFiber düşük hız veriyor

RestalFox

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 3 gün önce TurkNet GigaFiber'e geçtim. Almam gereken hız miktarı 1000 olması gerekirken indirme hızı 200-220 aralarında geziyor. Upload da 170-180 gibi Max çıkıyor. Bu testler 5GHz ağına bağlanarak yaptım. 2.4 de 50 arasında download alıyorum bunun sebebi nedir? Bilen arkadaşlar yazabilir mi teşekkürler.

Adsız.png

Wi-Fi kullandığınız için bu hızları alıyorsunuz.
Aldığınız hızlar gayet normal, daha fazlası için kablolu kullanmanız gerek.

Merhaba. 3 gün önce TurkNet GigaFiber'e geçtim. Almam gereken hız miktarı 1000 olması gerekirken indirme hızı 200-220 aralarında geziyor. Upload da 170-180 gibi Max çıkıyor. Bu testler 5GHz ağına bağlanarak yaptım. 2.4 de 50 arasında download alıyorum bunun sebebi nedir? Bilen arkadaşlar yazabilir mi teşekkürler.

Eki Görüntüle 1401974
Merhabalar, kablolu bağlantıda benzeri bir problem yaşıyor musunuz? Yalnızca kablosuz bağlantıda problem mevcut ise Online İşlemler & 0 850 288 80 80 üzerinden destek kaydı oluşturabilirsiniz. Ekipler gereken kapsamlı bilgiyi paylaşacaktır.

Merhabalar, kablolu bağlantıda benzeri bir problem yaşıyor musunuz? Yalnızca kablosuz bağlantıda problem mevcut ise Online İşlemler & 0 850 288 80 80 üzerinden destek kaydı oluşturabilirsiniz. Ekipler gereken kapsamlı bilgiyi paylaşacaktır.
Kabloda 900 civarı alıyorum teşekkürler <3
Olur mu öyle şey hocam ne diyorsunuz. İnterneti iPhone 4 ile falan kullanırsanız alacağınız hızlar bunlar. Bu şuan ki hızım WiFi'da:

Upolad niye o kadar düşük hocam ms de fazla gibi geldi bir tık? Hangi telefon kullanıyorsunuz birde

Kabloda 900 civarı alıyorum teşekkürler <3

Upolad niye o kadar düşük hocam ms de fazla gibi geldi bir tık? Hangi telefon kullanıyorsunuz birde
Evet Superonline 500/20 MBit. Ping aslında 4-5 arası, test yaparken böyle çıktı. Telefonum S20 Fe, neredeyse kayıpsız aynı hızları görebiliyorum ben. Diğer arkadaşın sonuçları için demiştim "attığı sonuçları ancak düşük bir telefonda görebilirsiniz, son 5 yıldaki neredeyse tüm telefonlar çok daha yüksek hızları görebilir" anlamında.

Geri
Yukarı