TurkNet abonelik iptalinde kurulum ücreti ve faturayı öder mi?

V4LHALLA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. TurkNet'e geçeli 23 gün oldu fakat memnun değilim. 100 MB diye anlaştım fakat 35-50 arası gidip geliyor ve iptal etmeyi düşünüyorum, acaba kurulum ücreti ile faturamı geri öderler mi? Sitelerinde öyle yazıyor, bilgisi olan var mı?

Merhaba. TurkNet'e geçeli 23 gün oldu fakat memnun değilim. 100 MB diye anlaştım fakat 35-50 arası gidip geliyor ve iptal etmeyi düşünüyorum, acaba kurulum ücreti ile faturamı geri öderler mi? Sitelerinde öyle yazıyor, bilgisi olan var mı?
Merhaba, hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız hız profilinizi kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

30 gün içinde memnun kalmazsanız evet, ücretsiz olarak iptal ettirebiliyorsunuz.
Geçiş yapıldığında da ücretsiz olarak iptal olmuş oluyor değil mi ? Ben TürkNet'e yeni kurulum yaptırmıştım daha 17 gün falan oldu sanırım , başka bir İSS ye geçiş yapsam yani modem falan aynı kalsa kurulum ücreti ve fatura iptal oluyor değil mi ? Eğer olmuyorsa ona göre direk iptal başvurusu yapıp modeminizi de geri yollayalım...

Geçiş yapıldığında da ücretsiz olarak iptal olmuş oluyor değil mi? Ben TurkNet'e yeni kurulum yaptırmıştım daha 17 gün falan oldu sanırım, başka bir ISS'ye geçiş yapsam yani modem falan aynı kalsa kurulum ücreti ve fatura iptal oluyor değil mi? Eğer olmuyorsa ona göre direk iptal başvurusu yapıp modeminizi de geri yollayalım...

Benim 25 günlük aboneliğim vardı bugün iptal ettim başka bir firma ile anlaştım. Önce iptal etmen gerekyior diye biliyorum ve kurulum ücreti ödememek için 3 ay bir firmada kalman lazım açıkçası Netspeed geçtim 100 MB 159 TL 130 da kurulum ücreti var yarın kuruluma gelecekler. Ve TurkNet ilk 30 gün dolmadığı için paramı da iade edecekmiş.

Geçiş yapıldığında da ücretsiz olarak iptal olmuş oluyor değil mi? Ben TurkNet'e yeni kurulum yaptırmıştım daha 17 gün falan oldu sanırım, başka bir ISS'ye geçiş yapsam yani modem falan aynı kalsa kurulum ücreti ve fatura iptal oluyor değil mi? Eğer olmuyorsa ona göre direk iptal başvurusu yapıp modeminizi de geri yollayalım...

Sen de büyük ihtimal zamdan sonra bu kararı aldın...

Geçiş yapıldığında da ücretsiz olarak iptal olmuş oluyor değil mi ? Ben TürkNet'e yeni kurulum yaptırmıştım daha 17 gün falan oldu sanırım , başka bir İSS ye geçiş yapsam yani modem falan aynı kalsa kurulum ücreti ve fatura iptal oluyor değil mi ? Eğer olmuyorsa ona göre direk iptal başvurusu yapıp modeminizi de geri yollayalım...
Merhaba, 30 gün içerisinde iptal etmeniz durumunda ücret almıyoruz. Modemi iade etmeniz gerekiyor. Aksi durumda modem ücreti faturalandırılıyor 🌸

Merhaba, 30 gün içerisinde iptal etmeniz durumunda ücret almıyoruz. Modemi iade etmeniz gerekiyor. Aksi durumda modem ücreti faturalandırılıyor 🌸
Anlamadım ben şimdi başka bir İSS ye geçiş yapsam yine benden modem ücreti mi alacaksınız ? Geçişlerde anlaşmalı bir sisteminiz yok mu ? Modemi size yollasam iptal ettirsem sonra başka İSS kurulum yaptığında onlarda T.telekomun modemini getirecek evime. Ne fark ediyor ki ? Garip...

Benim 25 günlük aboneliğim vardı bugün iptal ettim başka bir firma ile anlaştım. Önce iptal etmen gerekyior diye biliyorum ve kurulum ücreti ödememek için 3 ay bir firmada kalman lazım açıkçası Netspeed geçtim 100 MB 159 TL 130 da kurulum ücreti var yarın kuruluma gelecekler. Ve TurkNet ilk 30 gün dolmadığı için paramı da iade edecekmiş.

Sen de büyük ihtimal zamdan sonra bu kararı aldın...
Hem zam hem de hızdan memnun kalmadım. TT netten pek bir farkını göremedim açıkçası. Ben bu iptal işini anlamadım ya kardeşim sen anladıysan bana bi anlatsana =) Şimdi iptal ettirip modemi yollarsak ücret almıyorlar tamam , burası tamam. Ama modemi yollamadan başka bir İSS ye geçiş yapsak ücret alınacak mı ? Yani bunlar birbirleri ile anlaşmalı ya hani modem değişmeden geçiş yapılabiliyor ya. Sonuçta hepsi TT netin alt yapısını kullanıyor. Modem de TT netin modemi... Eh geçiş yapıldığında niye benden modem ücreti alıyorlar ? Hayır sorun değil modemi yollarım lakin modem telefona bağlı olduğu için modemi değiştirince telefon çalışmıyor , TT net müdürlüğüne gidip telefonu yeni modeme uyarlatmam gerekiyor =(

Son düzenleme:
Anlamadım ben şimdi başka bir ISS'ye geçiş yapsam yine benden modem ücreti mi alacaksınız? Geçişlerde anlaşmalı bir sisteminiz yok mu? Modemi size yollasam iptal ettirsem sonra başka ISS kurulum yaptığında onlarda t. Telekom'un modemini getirecek evime. Ne fark ediyor ki? Garip...

Hem zam hem de hızdan memnun kalmadım. TT netten pek bir farkını göremedim açıkçası. Ben bu iptal işini anlamadım ya kardeşim sen anladıysan bana bir anlatsana =) şimdi iptal ettirip modemi yollarsak ücret almıyorlar tamam, burası tamam. Ama modemi yollamadan başka bir ISS'ye geçiş yapsak ücret alınacak mı? Yani bunlar birbirleri ile anlaşmalı ya hani modem değişmeden geçiş yapılabiliyor ya. Sonuçta hepsi TT netin altyapısını kullanıyor. Modem de TT netin modemi... Eh geçiş yapıldığında niye benden modem ücreti alıyorlar? Hayır sorun değil modemi yollarım lakin modem telefona bağlı olduğu için modemi değiştirince telefon çalışmıyor, TT net müdürlüğüne gidip telefonu yeni modeme uyarlatmam gerekiyor =(

Hocam şöyle anlatayım sen eğer ki TurkNet'te 3 ay kullanmış olsaydın başka bir firma geçtiğinde evine ne kurulum için gelicejlerdi ne de kurulum ücreti alacaklardı ama senin de sanırm 1 ay dolmadığı için geçtiğin firma kurulum ücreti alacak. Modeme gelecek olursak o konu hakkında bilgim yok ben kendi modemimi kullanıyorum tavsiyem ya TurkNet'i ya da geçiceğin firma ara belki senin istediğin gibi yardımcı olurlar.

Ayşegül hanım bana cevap vermemişsiniz. Belki de ben tam ifade edemedim o yüzden tekrar ediyorum sorumu ; Ben Türknete yeni kurulum yaptırdım ve henüz daha 1 ay dolmadı , fiyat artışından dolayı memnun değilim. Bu durumda iptal işlemi başlatsam ve modemi yollasam benden hiç bir ücret talep etmiyorsunuz peki burası tamam lakin benim sorduğum şu iptal etmek yerine başka bir İSS ye geçiş işlemi başlatsam benden herhangi bir ücret talep edilecek mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı