TurkNet aktivasyon süreci ne kadar sürer?

bakiretavşan

Femtopat
Daha fazla  
TurkNet'e sonunda başvuru yapabildim ve aktivasyon işlemleri başlamış. 26.09.2023 tarihinde başvurdum 28.09.2023'te belgeler ellerine ulaşmış. Türk Telekom'un onaylamasını bekliyolarmış. Kaç günde kurulum yapılır?

Durum şuan böyle

Dosya Ekleri

• Turknettttt.png
    Turknettttt.png
    50,9 KB · Görüntüleme: 49
TurkNet'e sonunda başvuru yapabildim ve aktivasyon işlemleri başlamış. 26.09.2023 tarihinde başvurdum 28.09.2023'te belgeler ellerine ulaşmış. Türk Telekom'un onaylamasını bekliyolarmış. Kaç günde kurulum yapılır?

Durum şuan böyle
Merhaba, aktivasyon işlemleri ortalama 2-6 iş günü içerisinde tamamlanıyor.

VDSL mi yoksa 100mbs fiber hizmeti için mi başvurdunuz? Kuzenime başvuru yaptığımızda hiç belge vs göndermekle uğraşmamıştık. E devletten sözleşmeleri onaylamıştık. 2 gün sonra da TT kurulumu yapmıştı.

VDSL mi yoksa 100Mbps fiber hizmeti için mi başvurdunuz? Kuzenime başvuru yaptığımızda hiç belge vs göndermekle uğraşmamıştık. e-Devlet'ten sözleşmeleri onaylamıştık. 2 gün sonra da TT kurulumu yapmıştı.

VDSL2 75 Mbps hocam Türk Telekom'a iletiyorlar 4 gündür Türk Telekom altyapı yok demiş 75 Mbps internet kullandım ben adresimde altyapı bir anda yok mu oldu hocam anlam veremiyorum ben. Boş port da var bu arada. e-Devlet'den sözleşmemi onayladım. @Recep Baltaş @3x3

Destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

Destek Numarasını ilettim @TurkNet Destek Ayşegül

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı