TurkNet aktivasyon süreci ne kadar sürer?

VDSL2 75 Mbps hocam Türk Telekom'a iletiyorlar 4 gündür Türk Telekom altyapı yok demiş 75 Mbps internet kullandım ben adresimde altyapı bir anda yok mu oldu hocam anlam veremiyorum ben. Boş port da var bu arada. e-Devlet'den sözleşmemi onayladım. @Recep Baltaş @3x3

Destek Numarasını ilettim @TurkNet Destek Ayşegül
Benim kablonet aboneliğimi de az önce reklamasyon nedeniyle iptal etmişler. TT yine bi oyunlar deniyo diye yorumladım. Benimde altyapım TT.

Benim Kablonet aboneliğimi de az önce reklamasyon nedeniyle iptal etmişler. TT yine bir oyunlar deniyor diye yorumladım. Benim de altyapım TT.

Bro ben uğraşmayacağım TurkNet'le kablonetede başvurdum ben reklamasyondan iptal edildi Türk Telekom'a başvurdum şimdi yarın kurulum yapacak TT kendine abone olsunlar diye altyapı yok diyor klasik TT işte. @3x3

Bro ben uğraşmayacağım TurkNet'le kablonetede başvurdum ben reklamasyondan iptal edildi Türk Telekom'a başvurdum şimdi yarın kurulum yapacak TT kendine abone olsunlar diye altyapı yok diyor klasik TT işte. @3x3
Şimdi bende yeniden kablonete başvuru yaptım buda aynı şekilde iptal olursa bakacam artık.

Geri
Yukarı