TurkNet alınır mı?

Konuyu diriltmek gibi olacak ama;

10. ayda taahhüdüm doluyor. 1-2 hafta önce beni TT'den arayıp 150 ₺ gibi bir cila çektirler. Dedim o fiyata o hızı satın olmam mümkün değil. Alt yapım 79 Mbit/s destekliyor.

Şu an kullandığım paket 50 MBit/s ve tek olarak girdiğim zamam 50'yi tam olarak alabiliyorum. Yani alt yapımım fena değil.

Demem o ki; TürkNet'i önerir misiniz? Port vs açamıyoruz, kapatmıyor gibisinden şeylerle canımı sıkarlar mı? Sitesindeki yazdığı gibi belli bir ücret ile alınabilecek en yüksek hızı verme olayı sadece göstermelik mi yoksa gerçekten 10 TL fark ile hızı katlayabiliyorlar mı?

Demem o ki; TürkNet'i önerir misiniz? Port vs açamıyoruz, kapatmıyor gibisinden şeylerle canımı sıkarlar mı? Sitesindeki yazdığı gibi belli bir ücret ile alınabilecek en yüksek hızı verme olayı sadece göstermelik mi yoksa gerçekten 10 TL fark ile hızı katlayabiliyorlar mı?
Bir sorun olduğu zaman diğer firmalara kıyasla daha uzun sürede çözüme kavuşuyor. Telefon ile ulaşabileceğiniz müşteri temsilcisi yok.

Şu an VDSL kullanıyorsunuz ve TurkNet'e geçtiğiniz abonelik ADSL olarak başlıyor 2 hafta içinde VDSL olarak değiştirilip devam ediyor(en son böyleydi, değiştiyse özür dilerim). Port sorunu yaşanan bölgedeyseniz canınızı fazla sıkabilir hatta port bile bulamayabilirsiniz.

10TL fark olayına gelirsek iç tesisatınıza güveniyorsanız hattın alabilceğini son hızı sorunsuz sunuyorlar.

Durum böyle olunca fiyat hariç avantajı yok demek mümkün.

Geri
Yukarı