TurkNet alınır mı?

Milleni.com ile böyle çıktı bu arada
1613636027563.png

Valla ben başvurdum. Belgeleri ikinci defa kargolamamıza rağmen eksik belge diyorlar. Biraz şans işi herhalde sıkıntılar var çünkü. Ona göre başvurunuzu yapın her türlü sıkıntı olabilir çünkü.

TurkNet almayın, adamlar eve interneti kurmaya gelmiyorlar bile. TurkNet bağlatmak için 1 ay bekledim. 1 ay sonunda geldiler ama sitede oturduğum için yanlış binaya vermişler portu. İnternet portunu değiştirmek için bir de 90 TL para istediler. Sövdük müşteri temsilcilerine ve Kablonet bağlattık. Kablonet'i arayıp sorunumuzu söyledik adamlar 2 saat içinde geldi bağladı, anlaşmayı imzaladık gittiler. TurkNet pişmanlıktır.

Milleni.com ile böyle çıktı bu aradaEki Görüntüle 884793k

Kablonet 90 TL 50Mbps 6 upload uydusu da var.

TurkNet almayın, adamlar eve interneti kurmaya gelmiyorlar bile. TurkNet bağlatmak için 1 ay bekledim. 1 ay sonunda geldiler ama sitede oturduğum için yanlış binaya vermişler portu. İnternet portunu değiştirmek için bir de 90 TL para istediler. Sövdük müşteri temsilcilerine ve Kablonet bağlattık. Kablonet'i arayıp sorunumuzu söyledik adamlar 2 saat içinde geldi bağladı, anlaşmayı imzaladık gittiler. TurkNet pişmanlıktır.

Kablonet 90 TL 50Mbps 6 upload uydusu da var.
KabloNet nasıl?

KabloNET 100 Güldüren Paket(95TL) isimli bir paket kullanıyorum. 100/5 değerlerle internet açısından sıkıntı yok ve müşteri hizmeti açısından gayet iyi.

Netspeed'e adres bile verip altyapım hakkında bilgi istiyorum yazınca "şuradan sorgulayabilirsiniz" yazıyorlar:

2019'daki konularda ise Facebook'a yazınca altyapınızı manuel inceliyorlar anlamına gelen şeyler diyorlardı.

Türknet altyapı sorgulama:

Millenicom altyapı sorgulama:

Superonline altyapı sorgulama:

Türksat altyapı sorgulama:

Türk Telekom sorgu:

Bunların ekran görüntüsüne ek olarak hat değerlerinizi paylaşsanız daha iyi olur.

Kablonet nasıl?

2 yıl boyunca kullandım. Sözleşmeyi tekrarlayıp 2 sene daha imzaladık. Bu zamana kadar kopma yaşamadım hiçbir sıkıntı yaşamadım. 90TL 50 Mbps olan paketi kullanıyorum. Ama saat 19.00 ile 23.59 arası internet hızın yarısına düşüyor. Bunun içinde 5TL farkla gece sınırsız eğlence paketini alabilirsin. Ayrıca yanında uyduda veriyorlar. Kurulum için ücret almıyorlar.

Benim de bir sorum olacak. TürkNet Fiber altyapı destekliyor değil mi? Turkcell de TT de Fiber veriyor diye biliyorum binaya. Halihazırda TT Fiber kullanıyoruz Taahhüt bitincec TurkNet'e geçebiliriz.

NOT= Var sanırım :D.

ÖZGÜR İLETİŞİM FİBER 100​

yazıyor.

TurkNet'e geçebiliriz.
Nasıl binaymış o öyle? Hem Türk Telekom hem de Turkcell fiber altyapısı olan bir bina ilk kez gördüm. Deste deste fotoğraf isterim :)

Turk.net binanıza kendi fiber altyapısını döşememiş Türk Telekom'un döşediği fiber altyapıyı kullanacak.

Geri
Yukarı