TurkNet alınır mı?

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu anda Türk Telekom kullanıyorum ve 24 Mbps'e 90 TL veriyorum. TurkNet'i duydum ve sabit fiyattan verebileceği en hızlı interneti sunuyormuş, bakayım dedim ve 100 Mbps paketin 100 TL olduğunu gördüm. Yani 10 TL farka 4 kat fark. Sizce geçiş yapmalı mıyım? İyi bir ISS'mi?

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-07_194237.png
    resim_2021-07-07_194237.png
    42,2 KB · Görüntüleme: 44
Şu anda Türk Telekom kullanıyorum ve 24 Mbps'e 90 TL veriyorum. TurkNet'i duydum ve sabit fiyattan verebileceği en hızlı interneti sunuyormuş, bakayım dedim ve 100 Mbps paketin 100 TL olduğunu gördüm. Yani 10 TL farka 4 kat fark. Sizce geçiş yapmalı mıyım? İyi bir ISS'mi?

Müşteri hizmetleri sıkıntı etmezseniz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ama müşteri hizmetleri sıkıntı.

Alt yapın varsa alınır yoksa alma ve bağlamaları en az 1 ay sürüyor bayağı bekletıyorlar yani bence iptal etmeden TurkNet bağlat onlar gelene kadar kullanmaya devam et Türk Telekom'u.

Alt yapın sağlamsa geç.

Alt yapın sağlamsa geç kullanıyorum, arada bir internet gidiyor ama.

Alt yapın 24 Mbps üstü destekliyorsa geçmen daha iyi bir seçimdir.

Fiber yazıyor, sizce taahhüt bitince geçeyim mi?

Daha önce hiç net almadım ilk defa Turknet aldım ve aşırı memnunum. 50 Mbpslik paketi kullanıyorum. İlk alırken 35 mbps tanımladılar yükseltme seçeneklerinde 50 mbps vardı tek tuşla geçtim sorunsuz. Download 43-44 upload 7-7.5 falan alıyorum. Üçüncü ayımı doldurucam henüz hiç kopma donma yaşamadım resmen bundan önce yaşamadığımı farkettim o derece 😊

Geri
Yukarı